-
1
20:57

20:55

Σπουδαία νίκη για τον Άρη με ανατροπή, σπάει το αήττητο του Ολυμπιακού στο φετινό πρωτάθλημα. Στους 45 πόντους οι «κίτρινοι» και παραμένουν στην 4η θέση. Οι Πειραιώτες με 65 βαθμούς βλέπουν τη διαφορά από τον ΠΑΟΚ να μειώνεται στους 12 πόντους, αφού οι «ασπρόμαυροι» νίκησαν στη Λαμία.

20:54

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

20:54

90'+5: Κίτρινη στον Κουέστα για καθυστερήσεις.

20:51

90'+2: Ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Άρη, Χαΐροβιτς αντί Ματίγια.

20:50

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:48

88': Δυνατό σουτ του Φαντιγκά από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:44

86': Μπεναλουάν αντί Α. Καμαρά, Ντουκουρέ αντί Ιτούρμπε, δύο αλλαγές για τον Άρη.

20:43

84': Σουτ του Μασούρα από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Κουέστα.

20:42

83': Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Βρουσάι αντί Λαλά, Φαντιγκά αντί Μπουχαλάκη, Ανδρούτσος αντί Κίτσου.

20:41

82': Δυνατό σουτ του Μαντί Καμαρά λίγο έξω από την περιοχή, άουτ.

20:39

Ο Γκάμα εκτελεί απευθείας το φάουλ, μένει άγαλμα ο Βατσλίκ, 2-1.

20:38

79': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:38

79': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Άρη.

20:31

72': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, φάουλ με γέμισμα του Βαλμπουενά από δεξιά, ο Μαντί Καμαρά ξεχασμένος από την άμυνα του Άρη κάνει την προβολή στην κίνηση, αλλά φεύγει ψηλά άουτ η μπάλα.

20:30

71': Δύο αλλαγές για τον Άρη, Πάλμα αντί Μαντσίνι, Γκάμα αντί Εντιαγέ.

20:26

66': Βαλμπουενά αντί Ροντρίγκες, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:23

63': Κακός ο Ολυμπιακός στο β' ημίχρονο, πιο συγκεντρωμένος είναι ο Άρης, που θέλει να κάνει και την ανατροπή για να πάρει προβάδισμα στο σκορ.

20:15

55': Σουτ στην κίνηση από τον Ιτούρμπε μετά τη γρήγορη εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

20:14

55': Κόρνερ για τον Άρη παραχωρεί ο Λαλά.

20:12

Ο Εντιαγέ πασάρει στον εντελώς αφύλακτο Αμπουμπακάρ Καμαρά, που με διαγώνιο σουτ από δεξιά της περιοχής νικά τον Βατσλίκ και 1-1.

20:11

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:10

51': Σουτ του Μαντσίνι από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.