1
21:24

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:23

Πολύ σημαντική νίκη για τον Ατρόμητο που φτάνει τους 23 βαθμούς και ξεφεύγει 5 από τη 13η Λαμία και 10 από τον ουραγό Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Βόλος παρέμεινε στους 29 πόντους και την 9η θέση μαζί με τον Παναιτωλικό. Ο Ντένιτς στο 26' το 1-0, ο Ρεγκατέν στο 37' το 1-1 και ο Κουλούρης στο 90' το τελικό 2-1.

21:22

Λήξη της αναμέτρησης, Ατρόμητος - Βόλος 2-1.

21:21

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Τερεζίου για μαρκάρισμα στον Έρλινγκμαργκ.

21:19

Συμπληρώθηκαν τα 90 λεπτά, 4 θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:18

Ο Μουνίθ εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Κουλούρη από τη μικρή περιοχή, η μπάλα στα δίχτυα του Παπαδόπουλου για το 2-1.

21:18

90+1': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:17

89': Ο Μουνίθ εκτελεί το φάουλ, ο Σιέλης με το κεφάλι διώχνει την μπάλα σε κόρνερ.

21:17

89': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τον Βόλο, ο Σιέλης στη θέση του Ορόζ.

21:16

88': Σπρώξιμο του Μπαριέντος στον Μουνίθ και φάουλ σε καλή θέση για τον Ατρόμητο λίγο έξω από την περιοχή.

21:15

87': Σε θέση οφσάιντ ο Ροσέρο,

21:14

87': Ο Μπαριέντος κάνει το σουτ η μπάλα άουτ.

21:13

86': Ο Άλιμπεκ περνά την μπάλα στον Ροτάριου, αυτός δεν μπορεί να βρει τον Κουλούρη με βαθιά μπαλιά, ο Γκουλέν κερδίζει φάουλ από τον Ροτάριου.

21:11

84': Εκτελεί το κόρνερ ο Μπαριέντος, βγάζει άμυνα στο πρώτο δοκάρι ο Κουλούρης και η φάση σταματά για φάουλ του Κορέα στον Κιβρακίδη.

21:11

84': Αντεπίθεση του Βόλου, ο Τερεζίου για τον Κορέα, αυτός σουτάρει δυνατά και διώχνει σε κόρνερ ο Γιαννιώτης.

21:10

83': Ο Ροτάριου κάνει το γύρισμα για τον Ροσέρο, ο Σάλομον αποκρούει την μπάλα.

21:08

81': Διπλή αλλαγή για τον Βόλο, ο Τερεζίου στη θέση του Νίνη και ο Ροσέρο στη θέση του Ρεγκατέν.

21:08

81': Αντεπίθεση του Βόλου με τον Φεράρι να σεντράρει, σουτ του Ορόζ πάνω από τα δοκάρια του Γιαννιώτη.

21:07

80': Και τελικά αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Σάλομον στη θέση του έμπειρου στόπερ.

21:05

Έχει τραυματιστεί ο Κυριάκος Παπαδόπουλος και ζητά αλλαγή.

21:04

77': Ο Νίνης από τα αριστερά εκτελεί το κόρνερ, διώχνει ο Κουλούρης την μπάλα.

21:03

76': Ωραίο σουτ του Νίνη, διώχνει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

21:02

74': Ωραία συνεργασία του Ορόζ με τον Πουρίτα, πάσα στον Νίνη, εκείνος σουτάρει με φάλτσα, η μπάλα περνά άουτ από το αριστερό δοκάρι του Παπαδόπουλου.

20:59

71': Ο Άλιμπεκ κάνει ωραία κίνηση, κόβεται από τον Γκουλέν.

20:57

69': Και κίτρινη κάρτα στον Άλιμπεκ για διαμαρτυρία.

20:55

67': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για χέρι του Πουρίτα, σωστά δεν δίνεται κάτι. Έγινε έλεγχος και από την ομάδα του VAR.

20:53

65': Στο ίδιο λεπτό διπλή αλλαγή για τους γηπεδούχους, ο Μουνίθ στη θέση του σκόρερ Ντένιτς και ο Ροτάριου αντί του Ναμπί.

20:53

65': Δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο, ο Μπαριέντος στη θέση του Τσοκάνη.

20:50

62': Κεφαλιά του Κουλούρη είναι αδύναμη και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει την μπάλα.

20:48

Μία ώρα αγώνα στο Περιστέρι, δεν υπάρχει κάτι σπουδαίο στο δεύτερο 45λεπτο μέχρι στιγμής.

20:44

56': Εκτελείται το κόρνερ με τον Φεράρι, ψαλιδάκι του Κορέα, διώχνει την μπάλα ο Παπαδόπουλος.

20:43

55': Ο Τσοκάνης για τον Νίνη, αυτός κάνει ωραία ενέργεια, ο Μαυρομμάτης σωτήρια παραχωρεί κόρνερ.

20:42

54': Μαρκάρισμα του Φεράρι στον Κιβρακίδη τον βρίσκει στο γόνατο. Διακοπή στο ματς, αλλά σηκώνεται σχεδόν αμέσως ο πλάγιος μπακ των γηπεδούχων.

20:36

49': Ο Κιβρακίδης για τον Κουλούρη έκανε το γύρισμα στον Ντένιτς, αυτός πάει να βρει τον Άλιμπεκ, διώχνει την μπάλα ο Ρίνερ. Στη συνέχεια, κεφαλιά του Καρτάλη μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

20:33

46': Πρώτη αλλαγή για τον Βόλο, ο Κορέα στη θέση του Μπαρτόλο.

20:33

46': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, ο Καστεγιάνο αντί του Τζοβάρα και ο Μαυρομμάτης αντί του Χατζηισαΐα.

20:33

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:17

Ωραίο ματς στο Περιστέρι, Ατρόμητος - Βόλος 1-1 σε αυτό το πρώτο ημίχρονο. Ο Ατρόμητος που είχε δοκάρι στο 23' με τον Ντένιτς, άνοιξε το σκορ τρία λεπτά μετά με τον Σέρβο, ενώ ο Ρεγκατέν στο 37' ισοφάρισε σε 1-1.

20:16

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις.

20:14

43': Λάθος στο κέντρο από τον Καρτάλη, ο Σοάρες κερδίζει την μπάλα δίνει στον Ρεγκατέν, προλαβαίνει σωτήρια ο Χατζηισαΐας.

20:10

Πολύ καλός επιθετικά ο Ατρόμητος, ευάλωτος και με πολλά λάθη στην άμυνα. Ο Βόλος παρά το εις βάρος του 1-0 εκμεταλλεύτηκε την ευκαιρία του και πλέον είμαστε στο 1-1.

20:09

38': Ο Νίνης επιχειρεί να βρει τον Ρεγκατέν, χάνεται η φάση για τον Βόλο.

20:09

Φέρνει το ματς στα ίσα ο Βόλος καθώς φτάνει στο 1-1. Ο Φεράρι από τα αριστερά κερδίζει την μπάλα, κάνει τη σέντρα, ο Ρεγκατέν εντελώς αφύλακτος με κεφαλιά τη στέλνει στα δίχτυα, 1-1, παρά την προσπάθεια του Γιαννιώτη.

20:08

37': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

20:02

31': Ο Φεράρι από τα αριστερά πασάρει στον Νίνη που βρίσκει τον Σοάρες αυτός από τον άξονα κάνει μακρινό σουτ, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:01

29': Κίτρινη κάρτα στον Φεράρι για μαρκάρισμα στον Κυβρακίδη.

20:01

30': Ο Ναμπί εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Κουλούρη, ο Όροζ απλώνει το πόδι του και αποτρέπει στον Άλιμπεκ να βρεθεί σε πλεονεκτική θέση για γκολ.

20:01

29': Ο Άλιμπεκ από το κέντρο επιχειρεί να βάλει το γκολ της χρονιάς, ο Παπαδόπουλος εκτινάσσεται και διώχνει σε κόρνερ.

19:58

Ανοίγει το σκορ στο Περιστέρι, ο Τζοβάρας πασάρει στον Ναμπί, εκείνος με τακουνάκι βγάζει τον Ντένιτς απέναντι στον Παπαδόπουλο, πλασέ του Σέρβου άσου και 1-0.

19:57

26': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:54

23': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Ωραία συνεργασία του Καρτάλη με τον Κουλούρη, ο φορ των γηπεδούχων για τον Ντένιτς, δυνατό σουτ του Σέρβου άσου η μπάλα στο οριζόντιο του Παπαδόπουλου.

19:51

20': Ο Καρτάλης από τον άξονα βρίσκει ωραία τον Τζοβάρα, σέντρα του αμυντικού του Ατρόμητου, απευθείας άουτ η μπάλα.

19:50

19': Φάουλ σε καλή θέση για τον Βόλο, ο Νίνης το εκτελεί, προβολή του Γκουλέν στο δεύτερο δοκάρι η μπάλα άουτ.

19:48

17': Ο Φεράρι στο κόρνερ για τον Ρεγκατέν, σέντρα του τελευταίου, απομακρύνει με το κεφάλι ο Χατζηισαΐας.

19:47

16': Ο Ρεγκατέν ωραία προσπάθεια και ο Έρλινγκμαργκ παραχωρεί κόρνερ.

19:43

12': Στην εξέλιξη της φάσης και σε αντεπίθεση του Βόλου με τον Νίνη, αυτός πασάρει στον Μπαρτόλο, το σουτ του οποίου καταλήγει εκτός εστίας.

19:43

12': Ο Κουλούρης από τα δεξιά μπαίνει στην περιοχή κάνει το σουτ, ο Παπαδόπουλος αποκρούει, ο Άλιμπεκ δεν μπορεί να κάνει την προβολή, υπό την πίεση του Γκουλέν.