-
0
21:24

21:23

Καλό ματς στο Αγρίνιο, δίκαιη η ισοπαλία, με αμφότερες τις ομάδες να μετρούν από ένα δοκάρι. Στους 29 βαθμούς και ο Παναιτωλικός και ο Βόλος, σε 9η και 10η θέση αντίστοιχα.

21:22

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:20

90'+3: Διαγώνιο σουτ του Καρέλη από θέση μέσα αριστερά, δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

21:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

89': ΔΟΚΑΡΙ για το ΒΟΛΟ! Ο Ρεγκατέν το γύρισμα από αριστερά της περιοχής, προβολή στην κίνηση από τον Φαν Βέερτ, η μπάλα στο δεξί δοκάρι και άουτ.

21:14

86': Σουτ του Νίνη εκτός περιοχής, κόντρα, κόρνερ για το Βόλο. Aυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:10

82': Βέργος αντί Μεντόσα, τρίτη αλλαγή και για τους Αγρινιώτες.

21:08

81': Νίνης αντί Ορός, τρίτη αλλαγή για το Βόλο.

21:02

75': Έχει δυναμώσει η βροχή στο μεταξύ.

20:59

72': Ντίας αντί Νταγκό, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:58

70': Ωραίο σουτ του Ντουάρτε από δεξιά της περιοχής και ύστερα από μακρινή μπαλιά του Μάρτενσον, διώχνει σε κόρνερ δύσκολα ο Κλέιμαν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:52

64': Πιο ισορροπημένο το παιχνίδι στο β' ημίχρονο, είναι πιο επικίνδυνος ο Βόλος.

20:44

56': Καλό σουτ του Ρεγκατέν από θέση έξω αριστερά, ελέγχει την πορεία της μπάλας ο Ανέστης, άουτ.

20:43

55': Σουτ του Νταγκό από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ φεύγει η μπάλα.

20:40

52': Κίτρινη στον Μπαρτόλο.

20:38

50': Ο Φαν Βέερτ σε πλεονεκτική θέση σουτάρει, ο Ανέστης μπλοκάρει. Απειλεί εδώ ο Βόλος.

20:33

46': Μπαρτόλο αντί Πουρίτα, Ρεγκατέν αντί Κορέα, δύο αλλαγές για το Βόλο.

20:33

20:16

Σαφώς πιο επιθετικός ο Παναιτωλικός, έχει χάσει σημαντικές ευκαιρίες για ένα γκολ.

20:16

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

20:14

45': Ο Μεντόσα εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Καρέλη, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:12

42': Κίτρινη στον Ρομέρο για τράβηγμα στον Ντουάρτε, λίγο έξω από την περιοχή το φάουλ, δεν υπάρχει πέναλτι.

20:11

42': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Μεντόσα εκτελεί από αριστερά το κόρνερ, κεφαλιά του Νταγκό, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι. Ακολουθεί σουτ του Μαλή και ψηλά άουτ η μπάλα.

20:10

41': Κόρνερ κερδίζει ο Νταγκό.

20:07

38': Κίτρινη στον Φερνάντες για φάουλ από πίσω στον Χουχούμη.

20:07

37': Ο Ορός τη βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Παναιτωλικού, κακό σουτ του Άλχο στην κίνηση, άουτ.

20:06

36': Σουτ του Τσοκάνη από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Ανέστης.

20:04

34': Συρτό σουτ του Φλόρες από δεξιά της περιοχής, κόντρα, κόρνερ για τον Παναιτωλικό, που περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:03

33': Ντουάρτε αντί Μόρσεϊ, πρώτη αλλαγή νωρίς για τον Παναιτωλικό.

20:01

31': Εκτελεί το κόρνερ ο Μεντόσα, κεφαλιά του Κορνέλιους, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

20:01

30': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκιουλέν για τον Παναιτωλικό.

19:59

29': Γύρισμα του Φαν Βέερτ από δεξιά της περιοχής, ο Ανέστης θα αποκρούσει το κοντινό σουτ του Ορός στην κίνηση, σημαντική ευκαιρία για το Βόλο.

19:53

23': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι, για τράβηγμα του Καρέλη από τον Άλχο, δεν υπάρχει παράβαση, εύκολα πέφτει ο Καρέλης.

19:52

22': Κίτρινη στον Μόρσεϊ για δυνατό φάουλ στον Πουρίτα.

19:50

20': Μακρινό σουτ του Νταγκό, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

19:47

17': Σουτ του Καρέλη λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι, άλλη μια καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

19:46

16' Κόρνερ παραχωρεί ο Κορνέλιους για τον Βόλο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:40

10': Πάσα του Νταγκό στον Μεντόσα από αριστερά της περιοχής, ο Αργεντινός σουτάρει και λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι περνά η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό.