21:35

21:34

Ο Ολυμπιακός ολοκληρώνει τις φετινές ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις, ήταν πολύ καλύτερη η Αταλάντα και δίκαια με δύο νίκες προκρίθηκε στους «16» του Γιουρόπα Λιγκ.

21:34

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-3.

21:31

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:31

90': Τσιταντίνι αντί Ντεμιράλ, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της Αταλάντα.

21:27

87': Οι οπαδοί του Ολυμπιακού τραγουδούν στις εξέδρες, παρά τον αποκλεισμό. Δεν είναι ντροπή βέβαια ν' αποκλείεται η ελληνική ομάδα από ένα σαφώς ανώτερο αντίπαλο.

21:25

85': Κίτρινη στον Καμαρά.

21:23

83': Δύο αλλαγές για την Αταλάντα, Πετσέλα αντί Μέλε, Μιχαΐλα αντί Μαλινόβσκι.

21:16

76': Άλλο επίπεδο η Αταλάντα στο β' ημίχρονο, αστείρευτες δυνάμεις, έχει «πνίξει» τον Ολυμπιακό με την πίεση στους γηπεδούχους και το συνεχές τρέξιμο.

21:14

74': Φαντιγκά αντί Τικίνιο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

21:10

Ο Μαλινόβσκι είναι αφύλακτος εκτός περιοχής, πιάνει ένα υπέροχο σουτ και νικά τον Βατσλίκ, που θα μπορούσε πάντως να έχει αντιδράσει καλύτερα, 0-3.

21:09

69': ΓΚΟΛ για την ΑΤΑΛΑΝΤΑ!

21:09

67': Ελ Αραμπί αντί Εμβιλά, Βρουσάι αντί Λαλά, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:07

Γρήγορη επίθεση από τους Ιταλούς, ο Μπόγκα από αριστερά στον Κουπμάινερς, αυτός στον Μαλινόβσκι, σουτ του Ουκρανού από το ύψος του πέναλτι και αριστερά, ο Βατσλίκ δεν μπορεί ν' αντιδράσει και 0-2.

21:07

66': ΓΚΟΛ για την ΑΤΑΛΑΝΤΑ!

21:01

60': Βαλμπουενά αντί Ονιεκούρου, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Αποδοκιμασίες για τον Νιγηριανό από τους οπαδούς των «ερυθρόλευκων».

20:57

57': Μπόγκα αντί Πάσαλιτς, Κουπμάινερς αντί Πεσίνα, δύο αλλαγές για την Αταλάντα.

20:56

55': Κίτρινη στον Εμβιλά για φάουλ στον Μαλινόβσκι.

20:54

53': Κίτρινη στον Τολόι για φάουλ στον Ονιεκούρου.

20:52

51': Σέντρα του Καμαρά από δεξιά, κεφαλιά του Ρέαμπτσιουκ στο δεύτερο δοκάρι, νέα κεφαλιά του Τικίνιο, άουτ.

20:46

46': Μασούρας αντί Σισέ, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό και το σύστημα αλλάζει σε 4-3-3.