2
-
0
21:21

Πολύ σημαντική νίκη για τον Ατρόμητο, με 17 βαθμούς ξεφεύγει στο +7 από τον Απόλλωνα Σμύρνης. Παραμένει 7ος με 32 πόντους ο Αστέρας Τρίπολης.

21:21

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

21:18

90'+2: Πλασέ του Ιγκλέσιας εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:17

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

87': Ριέρα αντί Αντζουλά, Καπίγια αντί Μουνάφο, δύο αλλαγές για τους Αρκάδες.

21:11

85': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Άλβαρες από δεξιά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα. Καλή στιγμή για τον Αστέρα.

21:09

83': Κίτρινη στον Χαρίση για φάουλ στον Σίτο.

21:02

76': Ντένιτς αντί Αλιμπέκ, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:01

Ο Κλωναρίδης την πάσα στον Έρλινγκμαρκ, ο Σουηδός μέσος με διαγώνιο συρτό σουτ από δεξιά της περιοχής βρίσκει δίχτυα για το 2-0.

21:01

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:50

64': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης, Άλβαρες αντί Τασουλή, Ιγκλέσιας αντί Κανελλόπουλου.

20:49

63': Κλωναρίδης αντί Ροτάριου, Έρλινγκμαρκ αντί Σάλομον, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

20:42

56': Σουτ του Σονί εκτός περιοχής και δεξιά, κοντράρει η μπάλα, κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:38

52': Ο Κουλούρης εκτελεί απευθείας φάουλ, δύσκολη απόκρουση του Τσιφτσή.

20:37

51': Κίτρινη στον Ατιένθα για κράτημα στον Ροτάριου.

20:32

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κυριάκος Παπαδόπουλος αντί Μαυρομμάτη.