-
1
23:52

23:50

Δύσκολα τα πράγματα για τον Ολυμπιακό εν όψει της ρεβάνς. Σε πρώτη φάση θα διεκδικήσει τη νίκη για να πάει το ματς στην παράταση αφού δεν μετρά το εκτός έδρας γκολ, αλλά θα πρέπει να αποφύγει τα εύκολα λάθη στην άμυνα για να έχει τύχη.

23:50

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-1.

23:47

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:43

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Αταλάντα, Χάτεμπερ αντί Μέλε.

23:41

85': Λόπες αντί Ονιεκούρου, Μπουχαλάκης αντί Εμβιλά, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

23:38

81': Σουτ του Μπόγκα λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:36

80': Πολύ εύκολα και πολύ φθηνά χάρισε το προβάδισμά του ο Ολυμπιακός. Δεν επιτρέπεται να δέχεται δύο γκολ σε δύο λεπτά από τον αντίπαλο στόπερ...

23:35

79': Σουτ του Εμβιλά στην κίνηση από το ημικύκλιο της περιοχής, άουτ.

23:34

78': Κίτρινη στον Ντεμιράλ για φάουλ στον Αγκιμπού Καμαρά.

23:33

77': Ο Μαντί Καμαρά την ωραία πάσα στον Αγκιμπού Καμαρά, χάνει το κοντρόλ ο δεύτερος κι ενώ ήταν μόνος από αριστερά της περιοχής, χάνεται και η ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

23:29

72': Ελ Αραμπί αντί Τικίνιο, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:28

72': Φρόιλερ αντί Ντε Ρουν, τέταρτη αλλαγή για την Αταλάντα.

23:22

65': Μιχαΐλα αντί Μαλινόβσκι, τρίτη αλλαγή για την Αταλάντα.

23:22

64': Μαντί Καμαρά αντί Μασούρα, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:21

Παιδαριώδη λάθη από Σισέ, Αγκιμπού Καμαρά και Ρέαμπτσιουκ μετά την εκτέλεση του κόρνερ του Κουπμάινερς, ο Τζιμσίτι και πάλι σκοράρει, αυτή τη φορά με σουτ εντός περιοχής, 2-1.

23:20

63': ΓΚΟΛ για την ΑΤΑΛΑΝΤΑ!

23:19

63': Δεν μπορεί να κρατήσει μπάλα ο Ολυμπιακός, παραχωρεί συνέχεια κόρνερ, όπως τώρα με τον Σισέ.

23:18

Ο Τζιμσίτι την κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Koυπμάινερς, δεν μπορεί αυτή τη φορά να αντιδράσει ο Βατσλίκ και 1-1.

23:18

61': ΓΚΟΛ για την ΑΤΑΛΑΝΤΑ!

23:17

60': Σημαντική ευκαιρία για την Αταλάντα, σέντρα του Μέλε από δεξιά, κοντινή κεφαλιά του Πάσαλιτς, ψηλά άουτ η μπάλα, υπάρχει κόρνερ.

23:16

60': Σουτ του Μαλινόβσκι από πλάγια αριστερά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, σε ετοιμότητα ξανά ο Βατσλίκ.

23:15

59': Νέο κόρνερ για την Αταλάντα.

23:10

54': Ο Μαλινόβσκι εκτελεί απευθείας φάουλ από πλάγια δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ξανά ο Βατσλίκ. Περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

23:09

52': Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο για φάουλ με το χέρι.

23:07

50': Ο Μπόγκα το πλασέ από το ύψος της περιοχής, σε κόρνερ διώχνει ο Βατσλίκ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:02

46': Μπόγκα αντί Μουριέλ, Κουπμάινερς αντί Πεσίνα, δύο αλλαγές για την Αταλάντα.

23:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.