0
21:42

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:40

Δεν είναι καταδικαστικό το σκορ, αλλά ο ΠΑΟΚ θα πρέπει να κάνει ανατροπή στην ρεβάνς της Τούμπας για να προκριθεί. Κακοί οι Θεσσαλονικείς.

21:39

90'+6: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Μίντιλαντ - ΠΑΟΚ 1-0.

21:38

Συμπληρώθηκαν και τα πέντε λεπτά του έξτρα χρόνου... Μπήκαμε στις καθυστερήσεις των καθυστερήσεων...

21:37

90'+4: Κίτρινη στον Κρέσπο (για διαμαρτυρία).

21:35

90'+2: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά, Βιεϊρίνια στην εκτέλεση, μαζεύει σταθερά στο δεύτερο δοκάρι ο Όλαφσον.

21:34

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:33

90': ΔΟΚΑΡΙ για τη Μίντιλαντ! Ο Μαρόνι αφήνει προς τα πίσω στα αριστερά, ωραίο δυνατό μακρινό σουτ Τσαρλς, η μπάλα τραντάζει το δεξί δοκάρι κοντά στη συμβολή. Σώζεται ο ΠΑΟΚ από το δεύτερο εις βάρος του γκολ.

21:28

85': Κόρνερ για τη Μίντιλαντ. Ο Μέγιερ από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρλέ του ΠΑΟΚ με ασφάλεια.

21:27

84': Ύστατη κίνηση και από τον Λουτσέσκου για τον ΠΑΟΚ. Τσόλακ αντί Άκπομ.

21:25

82': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τη Μίντιλαντ. Μαρόνι στη θέση του Σίστο.

21:23

80': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, με τον Ζίβκοβιτς από τα αριστερά, εύκολα η μπάλα απομακρύνεται στο πρώτο δοκάρι.

21:21

78': Δύο ακόμα αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Σοάρες αντί Αουγκούστο, Ελ Καντουρί αντί Σίντκλεϊ.

21:20

Ελέγχει την κατάσταση η Μίντιλαντ, που θέλει να κρατήσει τη νίκη... Εγκλωβισμένος ο ΠΑΟκ δεν μπορεί να βρει διαδρόμους για να απειλήσει.

21:17

74': Οφσάιντ ο Σβιατσένκο.

21:16

73': Κίτρινη στον Ονιεντίκα (για καθυστέρηση).

21:12

70': Διπλή αλλαγή για τη Μίντιλαντ. Τσαρλς αντί Ίσακσεν και Λιντ αντί Μπρουμάδο.

21:11

69': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Βιεϊρίνια αντί Σβάμπ.

21:10

68': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζίβκοβιτς από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται.

21:08

65': Οφσάιντ ο Άκμπομ.

21:02

60': Διπλή αλλαγή για την Μίντιλαντ. Παουλίνιο αντί Ντάιρ και Μέγιερ αντί Εβάντερ.

21:02

59': Οφσάιντ ο Ακμπομ.

21:01

58': Ο Ντάλσγκααρντ εκτελεί με δύναμη πλάγιο από τα δεξιά, κεφαλιά Ζουνίνιο στην καρδιά της περιοχής του ΠΑΟΚ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:57

54': Από τα αριστερά στο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ αυτή τη φορά ο Μπίσεσβαρ, μετά από κόντρες η μπάλα βγαίνει από τα καρέ των Δανών.

20:56

53': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Πλασαριστά από τα δεξιά Ζίβκοβιτς σεντράρει και νέο κόρνερ...

20:53

50': Μεγάλη ευκαιρία για τη Μίντιλαντ. Ο Ίσακσεν κινίεται ωραία από τα δεξιά, λίγο πριν μπει την περιοχή, σουτάρει με φάλτσα, εντυπωσιακά ο Πασχαλάκης διώχνει, νέο σουτ από την άλλη πλευρά στην επαναφορά ο Ονιεντίκα, πολλά μέτρα άστοχο.

20:52

49': Κόρνερ από τα αριστερά με τη Μίντιλαντ με τον Σίστο, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του ΠΑΟΚ.

20:51

48': Επιχειρεί να πλασάρει ο Μπρουμάδο από θέση μέσα αριστερά, ο Πασχαλάκης που έχει βγει από τα καρέ του διώχνει σε κόρνερ με τα πόδια στο ύψος της μικρής περιοχής.

20:48

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...

20:48

46': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ αντί του Μιτρίτσα