1
16:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:55

Πολύ καλό ματς στο "Γεντί Κουλέ", ο ΟΦΗ το κέρδισε, ο ΝΠΣ Βόλος θα μπορούσε και με δέκα να πάρει κάτι...

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - ΝΠΣ Βόλος 2-1.

16:53

90'+3: Κίτρινη στον Φαν Βέερτ.

16:52

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΝΠΣ Βόλος. Ο Φεράρι βγάζει σε Ροσέρο μέσα στην περιοχή του ΟΦΗ κάνει την προβολή στο ύψος της μικρής περιοχής, διώχνει σωτήρια ο Επασί.

16:51

90'+1: Κίτρινη στον Κλέιμαν (για διαμαρτυρία).

16:51

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

89': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ. Μπουζούκης αντί Λάμπρου και Ουές αντί Νέιρα.

16:49

88': Αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλος. Ροσέρο αντί Ρομέρο

16:47

87': Σουτ Μπαλογιάννης από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ ο Κλέιμαν. Εκτελείται βιαστικά από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:46

86': Εκτελεί από τα 11 μέτρα ο Λάμπρου, πέφτει και αποκρούει ο Κλέιμαν, μένει το 2-1.

16:44

85': Χέρι του Φεράρι και πέναλτι σε γύρισμα του Γκαγέγκος.

16:44

84': Κόρνερ με τον Νίνη από τα δεξιά... Περνά ανεκμετάλλευτο για τον Βόλο.

16:41

81': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ. Σουτ Νέιρα από θέση έξω αριστερά, οριζόντιο δοκάρι.

16:41

81': Κόρνερ με τον Γκαγέγκος για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:41

Ο Νέιρα σουτάρει, διώχνει ο Κλέιμαν...

16:39

80': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά με τον Γκαγέγκος, η μπάλα απομακρύνεται.

16:39

79': Φάουλ για τον ΟΦΗ... Γκαγέγκος απευθείας, βρίσκει και στο κεφάλι του Μπαρτόλο, αλλάζει πορεία, αλλά εντυπωσιακά ο Κλέιμαν διώχνει σε κόρνερ.

16:37

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΝΠΣ Βόλος. Ωραία ενέργεια με αλλεπάλληλες ντρίπλες του Νίνη, σέντρα - σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Φαν Βέερτ επιχειρεί την προβολή, αλλά δεν βρίσκει την μπάλα που φαύνει ελέχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι και αφού πέρασε παράλληλα της εστίας του ΟΦΗ.

16:35

75': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος αντί του Ντε Γκούζμαν.

16:34

74': Κίτρινη στον Φελίπε Λουίζ.

16:32

72': Αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλος. Μπαρτολό αντί Γκιουλέν.

16:30

70': Κόκκινη στον Μπαριέντος, με δεύτερη κίτρινη. Για φάουλ στον Μεγιάδο, τον βρήκε με τις σκάρες. Με 10 παίκτες μένει ο Βόλος.

16:28

68': Γκαγέγκος και Φελίπε Λουίζ αντί τον Ντουρμισάι και Τοράλ.

16:26

66': Κίτρινη στον Νέιρα.

16:25

65': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Τοράλ συνεργάζεται με τον Νέιρα, σουτ από τον πρώτο συρτό, ευθύβολο, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

16:22

62': Οφσάιντ ο Φαν Βέερτ.

16:21

61': Αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλος. Κορέα αντί Ρεγκατέν.

16:19

59': Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά, πλασαριστά με Νίνη, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:18

58': Συρτό σουτ Νέιρα από θέση έξω αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Κλέιμαν.

16:16

55': Κίτρινη στον Φερνάντες (σωστή για φάουλ στον Λάμπρου).

16:14

54': Ο Ρεγκατέν κινείται από τα αριστερά και έξω την περιοχή και συγκλίνει προς το ημικύκλιο, σουτ, πάνω από τα δοκάρια του ΟΦΗ.

16:12

Ατομική ενέργεια του Φερντάντες από τα δεξιά, σουτ φαλτσαριστό και στα δίχτυα, 2-1

16:11

51': ΓΚΟΛ για τον ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ!

16:10

50': Σουτ Φερντάντες από θέση έξω δεξιά, πάνω από την εστία του ΟΦΗ.

16:09

49': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Λάμπρου από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο... Η μπάλα φτάνει σε Μαρινάκη μακρινό γέμισμα από τα δεξιά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.