-
1
19:08

19:07

Πολύ καλός ο Ατρόμητος στο β' ημίχρονο, παίρνει δίκαια το τρίποντο με ανατροπή, εκμεταλλευόμενος και τα παιδαριώδη λάθη στην άμυνα της Λαμίας. Στους 13 βαθμούς οι Περιστεριώτες, ξεφεύγουν στο +4 από τον Απόλλωνα Σμύρνης, παραμένει 11η η Λαμία με 18 πόντους.

19:06

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-1.

19:03

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

89': Ντένιτς αντί Κουλούρη, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:01

Το βολέ ο Γιαννιώτης, τραγικό λάθος από τον Προβυδάκη, κλέβει την μπάλα ο Αλιμπέκ και νικά στο τετ α τετ τον Γκαραβέλη, 3-1.

19:01

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:55

83': Μακρινό σουτ του Νινούα, άουτ.

18:51

79': Τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία, Ταϊρόν αντί Ελευθεριάδη.

18:47

75': Κλωναρίδης αντί Ροτάριου, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:46

74': Ο Σπιριντόνοβιτς μόνος στο ύψος του πέναλτι δεν θα κάνει καλό σουτ, άουτ.

18:45

73': Τσούκαλος αντί Νούνιες, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:43

Κουλούρης και Σπιιριντόνοβιτς συνεργάζονται ωραία από αριστερά, ο πρώτος θα γυρίσει το σώμα του και θα πιάσει ένα υπέροχο σουτ εντός περιοχής, δεν μπορεί ν' αντιδράσει ο Γκαραβέλης και 2-1.

18:42

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:40

69': Αλιμπέκ αντί Ναμπί, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:37

65': Ευκαιρία για τη Λαμία, σουτ του Μπανγκουρά από αριστερά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

18:36

64': Νινούα αντί Βέλλιου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:34

62': Χαμηλή σέντρα του Κιβρακίδη από δεξιά, σουτ στην κίνηση από τον Ναμπί, ξανά στη σωστή θέση ο Γκαραβέλης.

18:32

60': Σουτ του Ναμπί από θέση μέσα δεξιά, δύσκολη απόκρουση του Γκαραβέλη.

18:29

Ο Κουλούρης ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 1-1.

18:29

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:28

56': Και κίτρινη στον Τζανετόπουλο.

18:28

56': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Σημαντικό λάθος του Τζανετόπουλου, που χάνει την μπάλα από τον Ροτάριου και τον ανατρέπει.

18:21

49': Απευθείας φάουλ εκτελεί από αριστερά ο Ναμπί, μπλοκάρει εύκολα ο Γκαραβέλης.

18:18

46': Μπανγκουρά αντί Γκέντσογλου, πρώτη αλλαγή και για τη Λαμία.

18:18

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Σπιριντόνοβιτς αντί Μπεντινέλι.