1
16:59

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:58

Έπαθε ζημιά ο Λεβαδειακός κόντρα στη ροή του ματς αν και καλύτερος και με πολλές χαμένες ευκαιρίες... Στους 32 βαθμούς πλέον ο Λεβαδειακός, 1ος στο 2ο όμιλο, στους 26 η Κηφισιά.

16:55

Πανηγυρίζουν οι φιλοξενούμενοι για τον πολύτιμο βαθμό.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λεβαδειακός - Κηφισιά 1-1.

16:49

90'+1: Κόρνερ για την Κηφισιά. Ο Ντοριβάλ από τα αριστερά και νέο κόρνερ. Με τον ίδιο εκτελεστή από την ίδια πλευρά, αυτή τη φορά υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης πάνω στον Στογιάνοβιτς.

16:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων, λίγα είναι...

16:47

89': Μπαίνει ο Πολέτο από τα δεξιά στην περιοχή της Κηφισιάς, μόνος του όμως, δεν υπάρχει παράβαση.

16:46

88': Κίτρινη στον Αναγνωστόπουλο (για καθυστέρηση σε εκτέλεση ελεύθερου).

16:45

88': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Βρακάς από τα αριστερά, κεφαλιά Τζημόπουλο κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, άουτ.

16:41

84': Κόρνερ για την Κηφισιά ο Ντοριβάλ από τα αριστερά. Η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του Λεβαδειακού σε πρώτο χρόνο, Αγγελόπουλος ανοίγει για τον Κουϊρουκίδη, σουτ από θέση μέσα δεξιά άστοχο.

16:41

83': Σέντρα-σουτ Να από τα αριστερά, σε κόρνερ ο Στογιάνοβιτς

16:40

82': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, η τελευταία για τον Ταουσιάνη. Δούμτσιος αντί Χάμοντ.

16:39

Νέες καθυστερήσεις από την Κηφισιά, ο Μουστάκης τώρα πέφτει έξω από τη γραμμή του γηπέδου σε θέση πλάγια αριστερά μετά από μαρκάρισμα και κυλά μέσα για να πετύχει τη διακοπή του ματς. Τρομερά πράγματα...

16:38

Πέμπτη αλλαγή για την Κηφισιά από τον Ελευθερόπουλο. Παυλάκης αντί Καλλέργη.

16:35

Πέφτει μόνος του για να καθυστερήσει εμφανώς παίκτης της Κηφισιάς στο κέντρο μετά από προσπάθεια για κεφαλιά, θέλουν να ροκανίσουν τον χρόνο οι φιλοξενούμενοι με κάθε τρόπο.

16:34

76': Αλλαγή για την Κηφισιά. Αγγελόπουλος αντί Τετέι.

16:30

72': Κίτρινη και στον Ντοριβάλ.

16:30

72': Κίτρινη σε Μυτίδη και Γκότοβο για μεταξύ τους "κοκορομαχία".

16:29

Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:29

71': Αλλαγή για την Κηφισιά. Ο Γιαννιτσάνης αντί του Βαζ.

16:25

67': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Βήχος συρτή σέντρα από τα αριστερά, ο Πολέτο στο δεύτερο δοκάρι, υπό πίεση προβολή, άουτ.

16:24

66': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μυτίδης αντί του Κωνσταντινίδη. Βάζει ακόμα ένα σέντερ φορ ο Ταουσιάνης πλέον.

16:21

Λάθος Κωνσταντινίδη στη μεσαία γραμμή και αριστερά όπως επιτίθεται η Κηφισιά, Τετέι και Κουϊρουκίδης κλέβουν, ο πρώτος ταχύτατα μπαίνει στην περιοχή, διαγώνιο σουτ από θέση τετ α τετ και στα δίχτυα, 1-1.

16:20

62': ΓΚΟΛ για την ΚΗΦΙΣΙΑ!

16:18

60': Αναγκαστική αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Λινάρδος αντί του τραυματία Συμελίδη.

16:11

53': Σουτ Καλλέργη από θέση έξω αριστερά, η μπάλα πάμω από το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Λεβαδειακού.

16:11

52': Διπλή μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, λάθος γύρισμα προς τα πίσω του Μκρτσιάν προς τον Αναγνωστόπουλο, κλέβει ο Συμελίδης από θέση μέσα αριστερά και αφήνει για τον Βράκα, συρτό σουτ, πάνω στη γραμμή απομακρύνει ο Μκρτσιάν, στην επαναφορά νέο σουτ από τον Βράκα και πάλι δεν μπορεί να βρει δίχτυα!

16:09

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σέντρα από τον Βήχο εξαιρετική από τα αριστερά, καρφωτή κεφαλιά Πολέτο από το δεύτερο δοκάρι, μόνος στο ύψος της μικρής περιοχής, άουτ!