-
2
21:27

21:25

Γύρισε στις ήττες και τις προβληματικές εμφανίσεις ο δυσκοίλιος στο γκολ Άρης. Έξυπνο παιχνίδι από το Βόλο, που διαφύλαξε τα νώτα του και στο τελευταίο δεκάλεπτο «χτύπησε» δις για να φτάσει τους 28 βαθμούς και να μπει σε τροχιά πλέι οφ. Στους 29 πόντους έμεινε ο Άρης.

21:25

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

21:23

90'+2: Κίτρινη στον Σοάρες.

21:22

90'+1: Κίτρινη στον Ιτούρμπε γι' αγκωνιά στον Φαν Βέερτ.

21:22

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:21

90': Σουτ του Σάσα εκτός περιοχής, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:18

Ο Μπαριέντος από αριστερά την πάσα στον Κορέα, που είναι αφύλακτος στην περιοχή και με κοντινό δυνατό σουτ γράφει το 0-2.

21:17

86': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

21:15

84': Σάκιτς αντί Σούντγκρεν, Μάνος αντί Εντιαγέ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη.

21:12

Ο Σοάρες το σουτ εντός περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Μπράμπετς, ο Σιαμπάνης δεν μπορεί ν' αντιδράσει και 0-1.

21:11

80': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

21:10

79': Σουτ του Γκάμα από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

21:07

76': Σουτ του Καμαρά από πλάγια αριστερά, ο Κλέιμαν αποκρούει. Στη συνέχεια, ο γκολκίπερ του Βόλου μπλοκάρει εύκολα και το σουτ του Γκάμα εκτός περιοχής.

21:04

73': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Βόλου, Πουρίτα αντί Άλχο.

21:03

72': Ιτούρμπε αντί Μαντσίνι, Μπερτόγλιο αντί Ματίγια, δύο αλλαγές για τον Άρη.

20:57

67': Κορέα αντί Μπαρτόλο, τέταρτη αλλαγή για τους Βολιώτες.

20:56

65': Ευκαιρία για τον Άρη, φαλτσαριστό σουτ του Μαντσίνι λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, ωραία η απόκρουση του Κλέιμαν.

20:54

63': Κίτρινη στον Γκάνεα για φάουλ στον Μπαρτόλο.

20:50

59': Κίτρινη στον Μπαριέντος.

20:49

59': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, Γκάμα αντί Γκαρσία.

20:43

52': Σουτ του Ματέο Γκαρσία εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:40

49': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Γκάνεα, χαμηλά η μπάλα, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

20:36

46': Κλέιμαν αντί Παπαδόπουλου, δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για το Βόλο, βγήκε και ο Ορός και στη θέση του ο Σοάρες.