1
21:26

Ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.

21:24

Σημαντικός βαθμός για τον Ιωνικό, ο οποίος ξεκίνησε δυνατά το ματς, τελικά όμως δέχθηκε αυτός το γκολ από τον Βόλο στο πρώτο μέρος όταν το παιχνίδι ισορρόπησε, αλλά το "δώρο" του Παπαδόπουλου έδωσε την ισοφάριση στην ομάδα του Δημήτρη Σπανού, η οποία μάλιστα παραλίγο να ολοκληρώσει και την ανατροπή στο 90'+2 αλλά χάθηκε η ευκαιρία και το ματς έληξε με 1-1.

21:23

90'+4: Λήξη του αγώνα.

21:22

90'+3: Αλλαγές για τον Ιωνικό: Βαφέας αντί Μάντζη και Μάναλης αντί Λένις.

21:20

90'+2: Τεράστια ευκαιρία για τον Ιωνικό! Κιάκος μπαλιά σε Μάντζη αυτός κατεβάζει σε θέση μέσα αριστερά και νικιέται από τον Παπαδόπουλο.

21:20

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

90': Αλλαγή για τον Βόλο: Νίνης αντί Ρίνερ.

21:18

89': Μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης το κόρνερ του Μπαριέντος.

21:18

89': Κόρνερ για τον Βόλο, το παραχωρεί ο Βαλεριάνος.

21:15

86': Αλλαγές για τον Ιωνικό: Κιάκος αντί Άοσμαν και Ρομαό αντί Πλατέλλα.

21:14

Σοάρες για Μπαριέντος που φεύγει στην αντεπίθεση, μπαίνει στην περιοχή και από θέση μέσα δεξιά σημαδεύει το δοκάρι της κλειστής γωνίας του Χουτεσιώτη.

21:14

85': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΒΟΛΟ!

21:09

80': Κίτρινη στον Γκιουλέν για φάουλ στον χώρο του κέντρου.

21:07

79': Αλλαγές για τον Βόλο: Ροσέρο αντί Μπαρτόλο και Κορέα αντί Ρεγκατέν.

21:01

Τραγικό λάθος του Παπαδόπουλου, του φεύγει η μπάλα από τα χέρια και ο Μάντζης ισοφαρίζει σε κενή εστία για το 1-1.

21:01

72': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:59

70': Αλλαγή για τον Βόλο: Ορόζ έξω, Σοάρες μέσα.

20:55

66': Πλατέλλας σουτ από τη μεγάλη περίοχη στην αγκαλιά του Παπαδόπουλου.

20:52

63': Σουτ του Φερνάντες, σε θέση έξω δεξιά, άουτ. Ακίνδυνη φάση.

20:49

59': Κίτρινη ο Βαλεριάνος για σκληρό φάουλ στον Φερνάντες.

20:47

58': Ο Μάντζης πασάρει στον Άοσμαν και αυτός νικιέται από τον Παπαδόπουλο.

20:46

57': Κίτρινη στον Πλατέλλα για διαμαρτυρία.

20:44

55': Μύγας η σέντρα, Άοσμαν η κεφαλιά εντός περιοχής και λίγο άουτ η μπάλα.

20:38

49': Απευθείας φάουλ του Μπαριέντος, η μπάλα αρκετά ψηλά και άουτ.

20:34

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.