0
17:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:55

Ο Αστέρας πέτυχε τη λεγόμενη "επαγγελματική" νίκη και πλέον με 32 βαθμούς εδραιώνεται στην πρώτη εξάδα, έμεινε στους 30 ο ΠΑΣ που δεν χρωστά κανένα ματς.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0.

16:53

90'+3: Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Κανελλόπουλος στη θέση του Βαλιέντε.

16:51

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

89': Κίτρινη στον Χριστόπουλο.

16:48

88': Σουτ από τον Τιλίκα από θέση μέσα αριστερά, χωρίς δύναμη, καμία ανησυχία για τον Λοντίγκιν.

16:46

86': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:41

81': Ο Παντελάκης σε Μίνα από θέση μέσα δεξιά, πάρα πολλά μέτρα άστοχο αν και σε καλό σημείο...

16:41

80': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Παντελάκης, Μίνα και Ποζνάνσκι αντί των Περέα, Καραχάλιου και Πίρσμαν.

16:38

78': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

16:37

77': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα αριστερά με τον Μπρένερ, άουτ.

16:34

74': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης. Τιλίκα και Καπίγια μέσα, Ριέρα και Σόνι έξω

16:32

72': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΣ με πάσα ο Σάλιακας, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του Αστέρα.

16:30

Στο 70' πλέον... Διαχειρίζεται σωστά το ματς ο Αστέρας χωρίς να χάνει τον έλεγχο της κατάστασης και κυρίως χωρίς να κινδυνεύει.

16:28

68': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα δεξιά, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

16:19

60': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Κρεσπί στη θέση του Σίτο, που δείχνει να έχει ενοχλήσεις.

16:13

54': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, ο Σάλιακας από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

16:12

52': Κίτρινη στον Βαλιέντε.

16:07

47': Ωραίος συνδυασμός των παικτών του ΠΑΣ, ο Λώλης σε θέση βολής από θέση μέσα δεξιά, χωρίς δλυναμη το σουτ εύκολα μαζεύει ο Τσιφτσής.

16:06

16:06

46': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λώλης αντί του Στάνκο και ο Μπρένερ αντί του Οικονομόπουλου.

16:06

46': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ιγκλεσίας αντί του Σανταφέ.