1
16:58

Ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας. Καλό απόγευμα από το a-sports.

16:55

Φοβερό δεύτερο ημίχρονο και 2-1 για τη Λαμία. Απίστευτη εξέλιξη στο ματς και μεγάλη νίκη για τους Φθιώτες απέναντι στον ΟΦΗ, μία επικράτηση που τους δίνει μεγάλη ανάσα και τους κρατά αρκετά μακριά από τον κίνδυνο του υποβιβασμού.

16:55

90'+4: Τέλος του αγώνα.

16:52

90'+2: Κρατάει η Λαμία εύκολα μετά το 2-1.

16:51

90': 4 λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:50

90': Αλλαγή για τον ΟΦΗ: Φελίπε αντί Τοράλ.

16:48

2-1 με τον Μανούσο! Τραγικό λάθος του Καμάου και ο Μανούσος κλέβει και πλάσαρει τον Βάτερμαν για το 2-1 της Λαμίας! Συγκλονιστική εξέλιξη στο ματς.

16:48

88': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

16:43

Απίστευτα πράγματα! Αραμπούλι σε Μανούσο και 1-1 η Λαμία σε εύστοχο τετ α τετ του Έλληνα μεσοεπιθετικό των Φθιωτών με τον Βάτερμαν. Γκολ για τη Λαμία αμέσως μετά το ακυρωμένο τέρμα του ΟΦΗ!

16:43

83': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

16:42

Ο Καμάου σκόραρε σε κενή επί της ουσίας εστία μετά από αναμπουμπούλα στην άμυνα της Λαμίας αλλά ακυρώνεται για οφσάιντ!

16:42

82': Γκολ για τον ΟΦΗ!

16:41

81': Κίτρινη κάρτα στον Προβυδάκη για φάουλ στον Λάμπρου.

16:40

Εκτελεί ο Προβυδάκης, μόνος του ο Τζανδάρης στην καρδιά της περιοχής, αστοχεί.

16:40

80': Κόρνερ για τη Λαμία.

16:39

79': Αλλαγή για τη Λαμία: Σαραμαντάς αντί Μαρτίνεθ.

16:38

78': Περνάει ανεκμετάλλευτο και στη συνέχεια πολύ μακρινό σουτ του Μαζουλουξή, η μπάλα καταλήγει αρκετά έξω.

16:38

78': Κόρνερ για τη Λαμία παραχωρεί ο Μαρινάκης.

16:37

77': Χωρίς ρυθμό το ματς στα τελευταία λεπτά.

16:34

75': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ: Καμάου αντί Τσιλιανίδη και Φαν Ντάινεν αντί Ντουρμισάι.

16:33

73': Αλλαγή για τη Λαμία: Μανουσάκης στη θέση του Καραμάνου.

16:29

69: Κίτρινη κάρτα στον Σελίμοβιτς για φράγμα στον Αραμπούλι.

16:24

63': Διπλή αλλαγή για τη Λαμία: Μανούσος αντί Τσούκαλου και Αραμπούλι αντί Ρόμανιτς.

16:22

62: Κίτρινη στον Γκαγιέχος.

16:21

61': Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Πάσα του Τσιλιανίδη και ο Ντουρμισάι νικιέται από τον Σαράνοφ σε τετ α τετ!

16:20

60': Σουτ του Τοράλ από τη μεγάλη περιοχή μετά από απομάκρυνση από το κόρνερ του Γκαγιέχος, άουτ η μπάλα.

16:19

59': Κόρνερ για τον ΟΦΗ παραχωρεί ο Μαζουλουξής.

16:18

57': Περνά ανεκμετάλλευτο το τρίτο διαδοχικό κόρνερ.

16:17

56': Μεγάλη φάση για τη Λαμία. Εκτελεί ο Προβυδάκης, κεφαλιά του Τσούκαλου που ακουμπά και στον Πασαλίδη και καταλήγει δίπλα από τα αριστερό δοκάρι του Βάτερμαν και κόρνερ.

16:16

56': Σέντρα Προβυδάκη από δεξιά, κόντρα στον Γκαγιέχος και κόρνερ.

16:15

55': Πιέζει η Λαμία μετά τη φάση του 50'.

16:11

50': Σέντρα του Μπανγκουρά από τα δεξιά, ο Μαρτίνεθ κατεβάζει σε θέση μέσα αριστερά αλλά σουτάρει άστοχα από πλεονεκτική θέση για γκολ.

16:07

47': Ο Γκαγιέχος σεντράρει από τα αριστερά και βρίσκει τον Τοράλ ο οποίος με κεφαλιά ψαράκι εντός περιοχής στέλνει τη μπάλα λίγο άουτ.

16:07

46': Αλλαγή για τη Λαμία: Τζανδάρης αντί Μπεχαράνο.

16:06

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.