-
0
21:24

21:23

Η φάση του 1-0 έκρινε το ματς, ο ΟΦΗ -αφού τελικά δεν έγινε το 0-1- αποσυντονίστηκε και ο ΠΑΟΚ πήρε εύκολα εν συνεχεία το τρίποντο, φτάνοντας τους 34 βαθμούς στη 2η θέση. Παραμένει 6η με 26 πόντους η ομάδα του Νίκου Νιόπλια.

21:23

90'+6: Λήξη του αγώνα, 3-0.

21:22

90'+6: Σουτ του Ζαμπά από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Βάτερμαν.

21:18

90'+2: Ο Φαν Ντάινεν βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ, ο Ίνγκασον προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:17

90'+1: Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

90': Καλό φαλτσαριστό σουτ του Ναμπί από το ημικύκλιο της περιοχής, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:14

88': Κλείνει τις αλλαγές του και ο ΟΦΗ, Μαρινάκης αντί Πασαλίδη.

21:11

Λανθασμένο γύρισμα του Πασαλίδη στον Βάτερμαν, δεν μπορεί να διώξει και ο Ολλανδός γκολκίπερ και αφού τα έκαναν... μαντάρα οι Κρητικοί ο Σβιντέρσκι κλέβει την μπάλα και σε κενή εστία γράφει το 3-0.

21:10

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:10

83': Ναμπί αντί Τοράλ, Φαν Ντάινεν αντί Νέιρα, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

21:09

Ήταν σε θέση οφσάιντ ο Σβιντέρσκι την ώρα που σουτάρει, σωστά ακυρώνεται το γκολ.

21:09

Στο VAR θα κριθεί αν μετρά το γκολ.

21:08

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:06

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ, Σβιντέρσκι αντί Άκπομ.

21:06

79': Σουτ του Ζαμπά από πλάγια δεξιά, άουτ.

21:05

78': Πέσιμο του Ντουρμισάι στην περιοχή σε διεκδίκηση με τον Κρέσπο, δεν υπάρχει κάτι.

21:03

Ο Μπίσεσβαρ τη σέντρα από δεξιά, ο Κούρτιτς αφύλακτος στην καρδιά της άμυνας του ΟΦΗ με δυνατό σουτ στην κίνηση σημειώνει το 2-0.

21:02

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:01

74': Σίντκλεϊ αντί Βιεϊρίνια, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:57

71': Κίτρινη στον Πασαλίδη για φάουλ στον Άκπομ.

20:56

70': Καμάου αντί Μεγιάδο, Ντουρμισάι αντί Τσιλιανίδη, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

20:52

66': Υπόδειξη οφσάιντ στον Νέιρα.

20:51

65': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσιλιανίδη, άουτ.

20:49

63': Σβαμπ αντί Τσιγγάρα, Ζαμπά αντί Μιτρίτσα, Μπίσεσβαρ αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

20:45

59': Ο Νέιρα στο έδαφος, φωνάζουν οι Κρητικοί για χτύπημα εκτός φάσης, τελικά ο ίδιος ο Νέιρα βλέπει την κίτρινη.

20:43

57': Από μία κίτρινη σε Ντάγκλας Αουγκούστο και Γκαγιέγκος για διαπληκτισμό.

20:41

Ο Κούρτιτς νικά τον Βάτερμαν από την άσπρη βούλα, 1-0.

20:41

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:39

53': Το γκολ του ΟΦΗ δεν μετρά, το VAR ειδοποίησε τον διαιτητή Φωτιά για πέναλτι υπέρ του ΠΑΟΚ νωρίτερα. Για χέρι του Βούρου μετά από προσπάθεια του Α. Ζίβκοβιτς κι ενώ πρώτα η μπάλα είχε βρει στο πόδι του αμυντικού του ΟΦΗ.

20:39

53': Αλλαγή δεδομένων! ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ!

20:38

Ο Μπαλογιάννης το συρτό δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, ασταθής απόκρουση του Πασχαλάκη και αφύλακτος ο Τσιλιανίδης με σουτ το 0-1.

20:37

51': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:32

46': Συρτό σουτ του Α. Ζίβκοβιτς από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Βάτερμαν.

20:31

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.