-
0
19:09

19:08

Ο ΠΑΣ Γιάννινα κάνει καλό ξεκίνημα στο 2022 και με 25 βαθμούς ανεβαίνει στην 4η θέση. Παραμένει 11ος με 14 πόντους ο Ιωνικός.

19:08

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:05

90'+2: Σιόντης αντί Περέα, τρίτη αλλαγή για τους Ηπειρώτες.

19:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Κίτρινη στον Ρομαό για φάουλ στον Περέα.

18:58

85': Ο Περέα σκοράρει, αλλά υπάρχει οφσάιντ, το γκολ δεν μετρά.

18:55

82': Μίνα αντί Μιλιντσεάνου, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:49

75': Κάνιας αντί Σάντσες, τέταρτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

18:48

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Σέντρα του Μπρένερ από δεξιά, αφύλακτος ο Μιλιντσεάνου κάνει κοντινό γυριστό σουτ και άουτ.

18:44

71': Αδύναμο συρτό σουτ του Μιλιντσεάνου από θέση μέσα δεξιά, καμία ανησυχία για τον Χουτεσιώτη.

18:44

70': Κίτρινη στον Λιάσο για φάουλ στον Άοσμαν.

18:37

64': Ο Σάντσες παραχωρεί κόρνερ για τον ΠΑΣ, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Σάλιακα.

18:32

59': Τουράμ αντί Μάναλη, Καμπράλ αντί Λένις, Μάντζης αντί Κιάκου, τρεις αλλαγές για τον Ιωνικό.

18:29

56': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Ιωνικός! Εντελώς αφύλακτος ο Λένις πλασάρει από κοντά και δεξιά της περιοχής, η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:26

Ο Μιλιντσεάνου το σουτ από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει ασταθώς ο Χουτεσιώτης και σε κενή εστία ο Περέα σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

18:25

51': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:23

50': Παράλληλο γύρισμα του Πίρσμαν από αριστερά, κάνει την προβολή ο Περέα, άουτ.

18:23

49': Σουτ του Λένις από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Σούλης.

18:19

46': Μορέιρα αντί Σνάιντερ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.