2
16:57

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:56

Στους "8" του Κυπέλλου Ελλάδας ο Άρης με συνολικό σκορ 5-1. Προσπάθησε ο ΟΦΗ αλλά δεν κατάφερε να γίνει απειλητικός ούτε όταν ήταν με 11 παίκτες και όταν έμεινε με δέκα όλα είχαν τελειώσει. Ανώτεροι οι "κίτρινοι".

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - Άρης 0-2.

16:54

90'+3: Σουτ Γκάνεα από το ημικύκλιο, πολλά μέτρα άστοχο.

16:53

90'+2: Κίτρινη στον Μπαλογιάννη...

16:52

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:46

86': Αλλαγή για τον Άρη. Μαρμαρίδης αντί Κάμαρα.

16:45

85': Λόπεθ μέσα από την περιοχή γυρίζει για τον Σάσα, σουτ, πάνω από την εστία του ΟΦΗ.

16:42

Ο Σάσα "κλέβει" από τον Ντε Γκουζμάν, ανοίγει στον Καμαρά, συρτό διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά και στα δίχτυα, 0-2.

16:42

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:39

79': Ο Λάμπρου στο κόρνερ από τα αριστερά, απομακρύνει με τις γροθιές ο Κουέστα.

16:39

79': Σουτ Στάικου από σχεδόν 30 μέτρα, πέφτει και διώχνει ο Κουέστα...

16:36

76': Δύο αλλαγές για τον Άρη. Μπεναλουάν και Λόπεθ μέσα Γκάμα και Φαμπιάνο έξω.

16:36

75': Οφσάιντ στον Κάμαρα, σωστή υπόδειξη.

16:35

Εκτελεί ο Ματίγια από τα δεξιά το κόρνερ, η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του ΟΦΗ.

16:34

Ωραία ενέργεια από τα δεξιά του Κάμαρα, μπαίνει στην περιοχή, σουτ από πλάγια θέση, σε κόρνερ απομακρύνει ο Βάτερμαν.

16:31

70': Μακρινό σουτ Κάμαρα από τα αριστερά, πολλά μέτρα άστοχο.

16:30

69': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Ματίγια από τα δεξιά... Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:29

68': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Κοροβέσης στη θέση του Τοράλ.

16:28

Χτύπησε ο Τοράλ, δεν μπορεί να συνεχίσει...

16:25

64': Δύο αλλαγές και για τον Άρη. Λούμορ αντί Ιτούρμπε και Ματίγια αντί Εντιαγέ.

16:24

63': Τρεις αλλαγές για τον ΟΦΗ. Στάικος αντί Καμάου, Γιάννου αντί Τσιλιανίδη και Λάμπρου αντί Καστάνιος.

16:23

62': Δοκάρι για τον Άρη! Ο Σάσα τη σέντρα από τα δεξιά, ο Βούρος στην προσπάθεια του να διώξει με προβολή στέλνει την μπάλα στο δοκάρι της ομάδας του.

16:22

61': Σουτ Γκάμα απέξω, δεν έχει πρόβλημα ο Βάτερμαν.

16:21

60': Κίτρινη στον Τοράλ (για φάουλ στον Σάσα).

16:18

57': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Γέμισμα Τσιλιανίδη, κεφαλιά Τοράλ, ο Κουέστα δεν αιφνιδιάζεται και διώχνει σε κόρνερ.

16:16

55': Μακρινό σουτ του Σάσα από θέση έξω αριστερά, άουτ.

16:15

54': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Φαμπιάνο, κόντρα στο τείχος, κόρνερ για τον Άρη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:13

51': Κίτρινη στον Καμαρά.

16:11

Ο Γκάμα ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 0-1.

16:11

49': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:09

48': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Για χέρι του Μαρινάκη.

16:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:50

Λήξη α' ημιχρόνου, ΟΦΗ - Άρης στο 0-0.

15:46

45'+2: Οφσάιντ ο Καμαρά, σωστή υπόδειξη.

15:44

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων μέχρι την ανάπαυλα...

15:44

45': Κίτρινη και στον Γιαννούλη (για διαμαρτυρία).

15:43

45': Πάει και βλέπει τη φάση στο μόνιτορ και την κάνει κόκκινη, απευθείας στον Μεγιάδο. Με 10 παίκτες μένει ο ΟΦΗ.

15:42

44': Κίτρινη στον Μεγιάδο (για φάουλ στον Κάμαρα).