1
18:57

Καλό βράδυ από το a-sports.

18:53

Άξια πρόκριση για την ομάδα της Λαμίας που μετά το εντός έδρας 2-0, κέρδισε και στη Νίκαια τον Ιωνικό με 0-1 έχοντας και 2 δοκάρια.

18:52

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-1 η Λαμία στη Νίκαια.

18:52

Δυνατό σουτ του Ρόμανιτς από αριστερά, στο δοκάρι η μπάλα.

18:51

90'+2: ΔΟΚΑΡΙ για την ΛΑΜΙΑ!

18:51

90'+1: Αλλαγή τερματοφύλακα για τον Ιωνικό: Χριστοδουλής αντί Χουτεσιώτη.

18:50

90'+1: Κίτρινη ο Πογκοσιάν.

18:49

90' Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις για την λήξη του αγώνα.

18:47

88': Αλλαγή για την Λαμία: Μέσα ο Μαζουλουξής στην θέση του Μπεχαράνο.

18:44

85':Έδιωξε ο Τσούκαλος τον κίνδυνο με κεφαλιά.

18:44

85': Κόρνερ για τον Ιωνικό.

18:41

84': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό: Έξω οι Καμπράλ και Ντάλτσιο, μέσα οι Μουστάκης και Κωνσταντινίδης.

18:40

82': Τσούκαλος αντί Αραμπούλι για την Λαμία.

18:39

81': Έδιωξε το γέμισμα από το κόρνερ του Άοσμαν η Λαμία.

18:39

80': Σουτ του Κιάκου από έξω αριστερά, φοβερή επέμβαση του Σαράνοφ χαμηλά και κόρνερ!

18:38

80': Κακή η εκτέλεση πάνω στον Χουτεσιώτη η μπάλα.

18:37

79': Φάουλ σε καλό σημείο για την Λαμία.

18:35

76': Κακή απομάκρυνση της άμυνας της Λαμίας, σουτ του Άοσμαν από την μεγάλη περιοχή, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:33

74': Ο Ελευθεριάδης περνάει στον Αραμπούλι, αυτός πλασάρει από μέσα δεξιά, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

18:29

71': Εκτελέστηκε άσχημα το κόρνερ ξανά από τον Άοσμαν, καθάρισε την φάση η άμυνα της Λαμίας.

18:28

70': Διπλή αλλαγή για την Λαμία: Τάιρον και Τζανδάρης έξω, Νούνιες και Γκέντσογλου μέσα.

18:27

69': Άοσμαν εκτελεί, η μπάλα κοντράρει και βγαίνει κόρνερ.

18:27

68': Φάουλ σε καλό σημείο για τους γηπεδούχους.

18:26

67': Κακό το κόρνερ του Αόσμαν απομακρύνει η άμυνα της Λαμίας.

18:25

66': Σουτ του Πογκοσιάν από την μεγάλη περιοχή, μεγάλη επέμβαση του Σαράνοφ και κόρνερ.

18:24

65': Φάση για τον Ιωνικό με τον Κιάκο να πασάρει στον Άοσμαν, αυτός με την μία στον Μάναλη που σουτάρει αλλά ο Μαρτίνεθ κάνει τρομερό τάκλιν και σώζει την Λαμία.

18:18

60': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό: Μύγας και Βαφέας εκτός Πογκοσιάν και Γκοτσούλιας μέσα.

18:17

58': Ο Καμπράλ σουτάρει από την μεγάλη περιοχή μετά από προσωπική του ενέργεια, η μπάλα λίγο έξω.

18:15

56': Ατομική ενέργεια του Ελευθεριάδη και σουτ από έξω δεξιά, πάνω στον Χουτεσιώτη που μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

18:13

55': Φοβερή μπαλιά του Ελευθεριάδη στον Ρόμανιτς, που όμως είναι σε θέση οφσάιντ.

18:08

49': Ατομική προσπάθεια από τον Άοσμαν που σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής και η μπάλα περνά ψηλά άουτ.

18:04

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

17:48

Καλύτερη η Λαμία από τον Ιωνικό στο πρώτο μέρος και αυτό αποτυπώνεται στο σκορ με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται με 0-1. Οι γηπεδούχοι θέλουν πλέον 4 γκολ για να περάσουν αυτοί στην επόμενη φάση, με την Λαμία να έχει κλειδώσει εκτός συγκλονιστικού απροόπτου ήδη την πρόκριση της στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος.

17:48

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

17:47

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

17:46

45': Σουτ του Καμπράλ από έξω αριστερά, αποκρούει εύκολα ο Σαράνοφ.

17:42

41': Σκληρό φάουλ του Βαλεριάνου στον Τάιρον, κίτρινη στον Άοσμαν για διαμαρτυρία αλλά και σε Βαλεριάνο και Τάιρον για διαπληκτισμό.