2
19:10

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ.

19:09

Ο Αστέρας Τρίπολης διέσυρε με 6-2 τον Ατρόμητο και με 13 βαθμούς ανεβαίνει στην 8η θέση. Οι αποκαρδιωτικοί Περιστεριώτες με 6 πόντους παραμένουν στο... βυθό της κατάταξης.

19:09

90'+3: Λήξη του αγώνα, 6-2.

19:09

Ο Βαλιέντε τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Ριέρα και η μπάλα στα δίχτυα για το 6-2.

19:09

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

19:08

90'+1: Ο Κρέσπι το σουτ από το ύψος του πέναλτι, κόντρα στον Στρούγγη και κόρνερ.

19:07

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:07

90': Σουτ του Αλί Μπαμπά από το ύψος του πέναλτι, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:01

85': Αθανασίου αντί Μουνίθ, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:01

Δυνατό σουτ του Κουλούρη εκτός περιοχής και αριστερά, δεν μπορεί να αντιδράσει στη δεξιά του γωνία ο Τσιφτσής, 5-2.

19:01

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:56

80': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και κόκκινη στον Γκαλβάο για δυνατό φάουλ στον Ριέρα. Με 10 ο Ατρόμητος.

18:55

79': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές των Αρκάδων, Αλί Μπαμπά αντί Σονί.

18:46

70': Σουτ του Μουνίθ από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει ο Τσιφτσής.

18:44

68': Νάτσος αντί Σάλομον, Σπιριντόνοβιτς αντί Βασιλαντωνόπουλου.

18:43

Νέα ασίστ του Σονί στον Κρέσπι, που κάνει άλλο ένα σουτ από θέση μέσα δεξιά, κοντράρει η μπάλα στον Κυριάκο Παπαδόπουλο και παίρνει ύψος, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Γιαννιώτης, 5-1.

18:43

67': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:41

Ο Σονί την πάσα στον Κρέσπι, που σουτάρει αφύλακτος από δεξιά της περιοχής, 4-1.

18:41

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:38

62': Κίτρινη στον Χαρίση για φάουλ στον Τιλίκα.

18:37

61': Μουνάφο αντί Κανελλόπουλου, Κρέσπι αντί Μπενίτο, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:30

54': Κίτρινη στον Γκαλβάο για φάουλ στον Καρμόνα.

18:29

53': Χωρίς κάτι σημαντικό κυλούν τα πρώτα λεπτά στο β' ημίχρονο.

18:22

46': Ντένιτς αντί Καστεγιάνο, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:22

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Χριστόπουλος αντί Καστάνο. Αναγκαστική και αυτή, είχε μια αδιαθεσία ο Ισπανός στόπερ.