1
-
0
21:22

Απλή διαχείριση έκανε ο Ολυμπιακός στο β' ημίχρονο, αξιοπρεπής ο Ιωνικός, αλλά όχι απειλητικός και στο +3 οι «ερυθρόλευκοι» από την ΑΕΚ πριν το μεταξύ τους ντέρμπι.

21:21

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

21:17

90'+2: Μάναλης αντί Βαφέα, Κάνιας αντί Ντελγκάδο, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό. Μόνο 16 λεπτά έπαιξε ο Ντελγκάδο.

21:17

90'+1: Κίτρινη στον Άοσμαν για διαμαρτυρία.

21:16

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:09

84': Κόρνερ για τον Ιωνικό κερδίζει ο Άοσμαν, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

21:01

76': Λένις αντί Καμπράλ, Ντελγκάδο αντί Ματσούκα, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό.

21:01

75': Σουτ του αμαρκάριστου Αγκιμπού Καμαρά, αλλά δεν είναι καλό, άουτ.

20:59

74': Ο Ελ Αραμπί σε πλεονεκτική θέση το σουτ, ο Χουτεσιώτης αποκρούει με το πόδι, μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

20:57

72': Ανδρούτσος αντί Μασούρα, Ελ Αραμπί αντί Τικίνιο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

20:55

70': Κόρνερ κερδίζει ο Αγκιμπού Καμαρά, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:53

67': Μακρινό σουτ του Καμπράλ, πέφτει και μπλοκάρει ο Βατσλίκ.

20:50

64': Από μία κίτρινη σε Αγκιμπού Καμαρά και Ρομαό για έναν διαξιφισμό τους.

20:49

64': Απειλεί ο Τουράμ με ωραίο σουτ από θέση μέσα δεξιά, λίγο άουτ. Καλή ευκαιρία για τον Ιωνικό.

20:48

63': Τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό, ο Ονιεκούρου αντί του Ροντρίγκες.

20:48

62': Τραυματίας και ο Γκάρι Ροντρίγκες!

20:39

54': Νέο κόρνερ θα πάρει ο Ροντρίγκες, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:38

52': Εκτελεί από δεξιά ο Μασούρας, άστοχη κεφαλιά του Μαντί Καμαρά.

20:38

52': Κόρνερ κερδίζει ο Ροντρίγκες.

20:35

49': Βαθιά μπαλιά του Τικίνιο στην πλάτη της άμυνας του Ιωνικού για τον Ροντρίγκες, που κατεβάζει την μπάλα, αλλά δεν κάνει καλό σουτ και φεύγει άουτ η μπάλα.

20:31

46': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό, πρόβλημα τραυματισμού και για τον Παπασταθόπουλο και στη θέση του ο Αβραάμ Παπαδόπουλος.

20:31

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.