2
20:19

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:14

Καλύτερος ο Άρης νίκησε δίκαια σε ένα επεισοδιακί ματς, που είχε μια ώρα διακοπή και ξύλο παντού. Το πάλεψε όσο μπορούσε ο Βόλος. Στους 11 βαθμούς πια ο Άρης, έμεινε στους 14 ο Βόλος.

20:11

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΝΠΣ Βόλος - Άρης 1-2.

20:10

Στο 90'+5 πλέον...

20:07

90'+2: Αλλαγή για τον Άρη. Σάκιτς αντί Καμαρά.

20:07

Και κίτρινη στον πάγκο του Άρη στον εκ των εκπροσώπων της ομάδας, Νιαρχάκο.

20:06

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:02

87': Μακρινό σουτ Τερεζίου, άστοχο...

20:01

86': Εκτελείται πλασαριστά για τον Άρη το κόρνερ από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

20:01

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Ιτούρμπε δεν μπορεί να κάνει το σουτ, η μπάλα περνά παράλληλα της εστίας του Βόλου, ο Σάσα από πλάγια θέση στα αριστερά και στο ύψος της μικρής περιοχής, σουτάρει, σε κόρνερ ο Κότνικ.

19:58

83': Κίτρινη στον Εντιαγέ.

19:56

82': Δύο αλλαγές για τον ΝΠΣ Βόλος. Σοάρες και Τερεζίου μέσα αντί των Ορόζ και Ρινέρ.

19:54

80': Πάλι σύρραξη μεταξύ των παικτών Ρομέρο και Κάμαρα... Κίτρινη και στους δύο δείχνει ο Καραντώνης.

19:51

76': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Γκάμα αντί του Γκαρσία.

19:51

76': Οφσάιντ ο Φαν Βέερτ, σωστή υπόδειξη.

19:50

75': Μακρινό σουτ Ιτούρμπε, εύκολα μαζεύει ο Κότνικ.

19:46

71': Διαγώνιο σουτ Γκάνεα από θέση μέσα αριστερά, στην αγκαλιά του Κότνικ.

19:44

69': Σέντρα από τα αριστερά του Γκάνεα, κεφαλιά Καμαρά στο δεύτερο δοκάρι, άουτ.

19:39

64': Δύο αλλαγές για τον Άρη. Ιτούρμπε αντί Μαντσίνι και Σάσα αντί Τζέγκο.

19:34

58': Κόρνερ για τον ΝΠΣ Βόλος, ο Μπαρτόλο στην εκτέλεση από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:33

57': Οφσάιντ ο Φαν Βέερτ, σωστή υπόδειξη.

19:32

56': Μακρινό σουτ Μαντσίνι, άουτ.

19:29

54': Αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλος. Ο Ρεγκατέν αντί του Νίνη.

19:24

49': Κίτρινη στον Νίνη.

19:24

Φάση διαρκείας στα καρέ του Άρη μετά το αρχικό διώξιμο από το κόρνερ του Νίνη από τα δεξιά, η μπάλα επέστρεψε στον ίδιο, έβγαλε τη σέντρα από την ίδια πλευρά και ο Ορόζ από το ύψος του δεύτερου δοκαριού στέλνει με το κεφάλι την μπάλα στα δίχτυα, 1-2.

19:23

48': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

19:23

48': Κόρνερ για τον Βόλο.

19:21

Ο Γκαρσία κλέβει την μπάλα από τον Ρίνερ, μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, σουτ από θέση τετ α τετ και 0-2.

19:21

46': ΓΚΟΛ για τον Άρη!

19:21

Έναρξη β' ημιχρόνου...

19:05

Λήξη α' ημιχρόνου, ΝΠΣ Βόλος - Άρης στο 0-1.

19:04

45'+11: Ωραίος συνδυασμός Ορόζ με Φεράρι, σουτ διαγώνιο από θέση μέσα αριστερά, άουτ. Καλή στιγμή για τον ΝΠΣ Βόλος.

19:02

45'+9: Σουτ Καμαρά από θέση έξω αριστερά, άστοχο...

18:59

45'+6: Κόρνερ για τον Βόλο. Από τα αριστερά ο Μπαρτόλο στην εκτέλεση, σουτ Ρομέρο απέξω και δεξιά μετά το αρχικό διώξιμο από την άμυνα του Άρη, απελπιστικά άστοχο.

18:53

Οι καθυστερήσεις είναι 11 λεπτά για την ανάπαυλα, λογικός ο χρόνος...

18:52

45': Κόρνερ για τον Άρη... Με πάσα από τα αριστερά και νέο κόρνερ, ο Μαντσίνι από την ίδια πλευρά... Ξανά κόρνερ, τρίτο σερί. Ο Μαντσίνι στα δεξιά τώρα, κεφαλιά Φαμπιάνο, άουτ.

18:50

42': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΝΠΣ Βόλος. Ο Νίνης σε φάουλ στρώνει σε Ρομέρο, σοθυτ δυνατό από τα αριστερά και έξω από την περιοχή, εντυπωσιακά ο Κουέστα διώχνει με εκτίναξη.

18:47

40': Ο Μαντσίνι από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, σουτ, δεν έχει πρόβλημα ο Κότνικ.

18:46

39': Κόρνερ για τον Άρη... Μαντσίνι εκτελεί από τα δεξιά, η άμυνα του Βόλου διώχνει.

18:43

Εντιαγέ παίζει το 1-2 με τον Γκαρσία κατα μέτωπο, μπαίνει στην περιοχή, ξεφεύγει, από θέση τετ α τετ στη μικρή περιοχή πλασέ και στα δίχτυα, 0-1!

18:43

35': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:42

34': Δοκάρι για τον Βόλο! Ο Φαν Βέερτ μέσα στην περιοχή και αριστερά, σουτ μπροστά από τον Κουέστα, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι της εστίας του Άρη.

18:41

33': Οφσάιντ ο Καμαρά, σωστή υπόδειξη.

18:40

32': Και νέο κόρνερ για τον Άρη, πλασαριστά από τα αριστερά, Μαντσίνι γεμίζει ο Κότνικ διώχνει με τις γροθιές.

18:39

31': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Μαντσίνι στην εκτέλεση από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο, κεφαλιά του Φαμπιάνο πέρασε άουτ.