-
2
21:39

21:37

Οδυνηρή ήττα για τον μέτριο στο β' ημίχρονο Ολυμπιακό. Η Άιντραχτ με 10 βαθμούς ξεφεύγει στο +4 στην κορυφή, οι Πειραιώτες παραμένουν στους 6 και προφανώς θα ήθελαν ένα Χ στο ματς της Αντβέρπ με τη Φενέρμπαχτσε.

21:37

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-2.

21:35

90'+4: Εκτελεί από δεξιά ο Βαλμπουενά, άστοχη κεφαλιά του Τικίνιο.

21:35

90'+4: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:32

Ο Λίντστρομ είναι εντελώς αφύλακτος από αριστερά, κάνει το γύρισμα, δεν μπορεί να κόψει ο Μπα, και από κοντά ο Χάουγκε γράφει το 1-2.

21:32

90'+1: ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΡΑΧΤ!

21:31

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:30

89': Κούντε αντί Καμαρά, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:28

87': Κόρνερ κερδίζει ο Τικίνιο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Βαλμπουενά.

21:23

82': Τικίνιο αντί Ελ Αραμπί, Λόπες αντί Μασούρα, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:23

82': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές για την Άιντραχτ, Σόου αντί Ιλσάνκερ.

21:18

78': Δύο αλλαγές για την Άιντραχτ, Ρόντε αντί Γιάκιτς, Χάουγκε αντί Μπορέ.

21:15

74': Ο Βαλμπουενά εκτελεί φάουλ από αριστερά, αδύναμη κεφαλιά του Ελ Αραμπί, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Τραπ.

21:12

71': Βαλμπουενά αντί Ονιεκούρου, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Δεν θα έπρεπε να βγει ο Νιγηριανός, που ήταν εξαιρετικός απόψε.

21:09

69': Σημαντική απόκρουση του Βατσλίκ σε δυνατό σουτ του Λίντστρομ εκτός περιοχής.

21:07

67': Ο Ονιεκούρου πέφτει στην περιοχή, παίζετε λέει ο διαιτητής Κουλμπάκοφ και δεν υπάρχει όντως κανένα πέναλτι.

21:06

66': Από την εκτέλεση του κόρνερ από τον Κάμαντα η μπάλα καταλήγει στον Γιόκιτς, που σουτάρει πολύ άστοχα εκτός περιοχής.

21:06

65': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρέαμπτσιουκ.

20:58

58': Δύο αλλαγές για την Άιντραχτ, Λίντστρομ αντί Λάμερς, Τουρέ αντί Μπαρκόκ.

20:57

57': Σπουδαία ευκαιρία χάνει ο Ονιεκούρου από ωραία πάσα του Ελ Αραμπί, σουτάρει άστοχα από πλεονεκτική θέση.

20:55

54': Δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο σε αυτά τα πρώτα λεπτά.

20:47

47': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπα, περνά χωρίς κάτι σημαντικό για την Άιντραχτ.