-
1
19:16

19:15

Η Νίκη Βόλου κερδίζει μέσα στα Τρίκαλα με 1-0 και παίρνει την πρόκριση για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας.

19:15

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

19:12

90'+3: Μπόσιο αντί Κάσσου, Αλιατίδης αντί Μιράντα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Νίκης Βόλου.

19:12

90'+2: Σουτ του Νιάρου από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει σταθερά ο Μπάγιτς.

19:11

90'+1: Κίτρινη στον Ανδρέου για φάουλ στον Νίζιτς.

19:11

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:08

88': Κόρνερ κερδίζει ο Χειρίτραντας για τα Τρίκαλα, εκτελεί ο Νιάρος, «καθαρίζει» ο Μπάγιτς.

19:07

87': Κίτρινη στον Τζοβάρα για φάουλ στον Πέλκα.

19:06

86': Δεύτερη κίτρινη για χέρι και κόκκινη για τον Παρέδες. Με 10 ο ΑΟΤ.

19:05

85': Τρίτη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου, Τζιώρας αντί Ροχάνο.

19:03

83': Κίτρινη στον Ροχάνο για πάτημα στον Ριζογιάννη.

19:02

82': Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΤ, Νιάρος αντί Ευθυμίου.

19:01

80': Συρτό σουτ του Μπαξεβάνου εκτός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Μπάγιτς.

18:59

79': Νίζιτς αντί Ελευθεριάδη, πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

18:56

76': Κεφαλιά του Κουσκουνά, ο Μπάγιτς διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:53

Ο Ροχάνο ευστοχεί, αν και έπεσε καλά στη δεξιά του γωνία ο Σεντουριόν, 0-1.

18:53

73': ΓΚΟΛ για τη ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ!

18:52

72': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ! Για ανατροπή του Μιράντα από τον Ευθυμίου, μάλλον αυστηρό, δεν υπάρχει και VAR.

18:50

71': Κίτρινη στον Ελευθεριάδη.

18:49

70': Κόρνερ παραχωρεί ο Κάσσος για τα Τρίκαλα, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Ελευθεριάδη.

18:46

66': Σέντρα του Λούκας Γκαρσία από δεξιά, κεφαλιά του Τσουκαλά, ο Σεντουριόν μπλοκάρει.

18:42

62': Συρτό σουτ του Πέλκα, δεν ανησυχεί ο Μπάγιτς.

18:41

61': Τζοβάρας αντί Κυριακίδη, δεύτερη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου.

18:34

54': Σπουδαία ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου, ο Λούκας Γκαρσία τη σέντρα από δεξιά, κατεβάζει ωραία την μπάλα ο Ροχάνο και σουτάρει από κοντά, μεγάλη επέμβαση από τον Σεντουριόν.

18:32

Δύο καλές στιγμές μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα, μία για κάθε ομάδα.

18:31

51': Σουτ του Ελευθεριάδη από καλή θέση μετά από πάσα του Κουσκουνά από δεξιά, αποκρούει ο Μπάγιτς.

18:31

51': Κεφαλιά του Ανδρέου μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Λούκας Γκαρσία, μπλοκάρει δύσκολα ο Σεντουριόν.

18:25

46': Λούκας Γκαρσία αντί Βλαχομήτρου, πρώτη αλλαγή για τη Νίκη Βόλου.

18:25

18:06

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

18:02

42': Κίτρινη στον Κουσκουνά για φάουλ στον Πάνο.