-
2
22:25

22:24

Του βγήκε η ψυχή του προβληματικού Ολυμπιακού να πάρει το πρώτο φετινό τρίποντο στο πρωτάθλημα. Άξιζε την ισοπαλία η Λαμία.

22:24

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

22:22

90'+2: Σουτ του Λόπες από θέση έξω δεξιά, άουτ.

22:21

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:14

84': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τη Λαμία, Γκέντσογλου αντί του τραυματία Τζανδάρη.

22:13

83': Ανδρούτσος αντί Καρμπόβνικ, Σουρλής αντί Μαντί Καμαρά, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

22:11

81': Η Λαμία είναι εξαιρετική στο β' ημίχρονο, έχει... στριμώξει τον Ολυμπιακό, που για μία ακόμη φορά δεν δείχνει καλό πρόσωπο.

22:09

79': Πολύ μεγάλη ευκαιρία χάνει η Λαμία! Εκτελεί φάουλ από πλάγια αριστερά ο Ελευθεριάδης, εξ επαφής στο δεύτερο δοκάρι ο Βύντρα δεν μπορεί να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

22:06

76': Λόπες αντί Ονιεκούρου, Βρουσάι αντί Αγκιμπού Καμαρά, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

22:04

74': Κόρνερ από τα πόδια του Αντέτζο για τη Λαμία, περνά χωρίς κάτι σημαντικό για τον Ολυμπιακό.

22:03

Ο Ελευθεριάδης το χαμηλό γύρισμα από δεξιά της περιοχής, ο Ρόμανιτς στρώνει στον Καραμάνο, που με κοντινό σουτ νικά τον Βατσλίκ για το 1-2.

22:02

72': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

22:01

70': Κίτρινη στον Μαζουλουξή για φάουλ στον Ρέαμπτσιουκ.

21:58

68': Εκτελεί φάουλ από πλάγια αριστερά ο Μπουχαλάκης, δυνατή αλλά άστοχη κεφαλιά του Τικίνιο.

21:55

65': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Μανούσος αντί Τιρόνε, Ελευθεριάδης αντί Μανουσάκη.

21:54

64': Μακρινό συρτό σουτ του Ρόμανιτς, μπλοκάρει ο Βατσλίκ.

21:51

62': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Κούντε αντί Βαλμπουενά.

21:49

59': Ωραίο σουτ του Βύντρα από πλάγια δεξιά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:48

58': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Σέντρα του Τιρόνε από αριστερά, κεφαλιά του Καραμάνου, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

21:47

57': Σουτ του Βαλμπουενά στην κίνηση, παίρνει ύψος η μπάλα, άουτ.

21:46

56': Ωραία συνεργασία Ονιεκούρου και Βαλμπουενά, την τελευταία στιγμή ο Αντέτζο διώχνει προ του Τικίνιο. Ήταν καλή στιγμή αυτή για τον Ολυμπιακό.

21:45

54': Κόρνερ από τα πόδια του Παπασταθόπουλου, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:40

49': Ο Τιρόνε εκτελεί απευθείας φάουλ, κόντρα στον Ονιεκούρου, κόρνερ που περνά για τη Λαμία χωρίς κάτι σημαντικό.

21:36

46': Φαλτσαριστό σουτ του Βαλμπουενά εκτός περιοχής και αριστερά, άουτ.

21:36

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.