23:40

23:38

Απλά ολοκλήρωσε την πρόκριση στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ ο Ολυμπιακός, δεν ήταν αρκετά σοβαρός για να πάρει το διπλό παρά το αριθμητικό πλεονέκτημα από το 26'. Την Παρασκευή (27/8) θα μάθει αντιπάλους και προφανώς χρειάζεται άλλη νοοτροπία για να ελπίζει σε κάτι καλό στην ευρωπαϊκή του συνέχεια.

23:37

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-2.

23:33

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:30

88': Κίτρινη στον Μπουχαλάκη για διαμαρτυρία.

23:27

85': Κρίζαν αντί Πάουστσεκ, Χρντσαρ αντί Γκριν, δύο αλλαγές για τη Σλόβαν.

23:27

84': Σουτ του Βρουσάι από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

23:24

81': Ο Ρέαμπτσιουκ πέφτει εντός περιοχής, ο διαιτητής Αϊτεκίν δείχνει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

23:22

79': Στρέλετς αντί Βάις, Ντράζιτς αντί Χεντί, δύο αλλαγές για τη Σλόβαν.

23:21

78': Κίτρινη στον Βρουσάι για φάουλ από πίσω στον Ντε Καμπς.

23:15

72': Βρουσάι αντί Ελ Αραμπί, Κούντε αντί Εμβιλά, Χασάν αντί Ονιεκούρου, τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

23:13

70': Για την πρόκριση προφανώς και δεν έγινε ποτέ λόγος να τεθεί σε κίνδυνο σε αυτό το παιχνίδι, αλλά να έχει δεχθεί δύο γκολ παίζοντας με παίκτη παραπάνω ο Ολυμπιακός και να μην μπορεί να κρατήσει το προβάδισμα στο σκορ ισάριθμες φορές μετά τα γκολ που έβαλε μόνο προβληματισμό μπορεί να φέρνει στον Μαρτίνς...

23:12

69': Μακρινό σουτ του Μπουχαλάκη, άουτ.

23:10

67': Πρώτη αλλαγή για τη Σλόβαν, Ντε Καμπς αντί Τσάβριτς.

23:09

66': Χλιαρό σουτ του Ρόνι Λόπες από δεξιά της περιοχής, εύκολα μπλοκάρει ο Τσόβαν.

23:08

65': Μακρινό σουτ του Γκριν, χωρίς τύχη.

23:05

Εκτελεί το κόρνερ ο Ζμραλ, πρώτη κεφαλιά του Μποζίκοφ, δεύτερη εξ επαφής από τον Γκριν, 2-2. Κακή αντίδραση της άμυνας του Ολυμπιακού.

23:05

62': ΓΚΟΛ για τη ΣΛΟΒΑΝ!

23:04

61': Κόρνερ παραχωρεί ο Λαλά για τη Σλόβαν.

23:03

60': Ο Ρόνι Λόπες κάνει ντεμπούτο με τα ερυθρόλευκα, αντικαθιστά τον Βαλμπουενά.

23:02

59': Σέντρα του Ρεάμπτσιουκ από αριστερά, σουτ στην κίνηση από τον Εμβιλά, άουτ.

23:02

59': Ο Ελ Αραμπί βγαίνει στην πλάτη της άμυνας από ωραία ασίστ του Βαλμπουενά, πλασάρει και διώχνει σε κόρνερ ο Τσόβαν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:01

57': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βάις, άουτ.

22:59

55': Νέο σουτ του Ονιεκούρου από καλή θέση, άουτ.

22:57

Ο Μπουχαλάκης πανέξυπνα εκτελεί γρήγορα ένα φάουλ με πάσα στον Ονιεκούρου, κοιμόταν η άμυνα της Σλόβαν και ο Νιγηριανός με σουτ από θέση μέσα αριστερά γράφει το 1-2, με την μπάλα να βρίσκει αρχικά και στο αριστερό δοκάρι.

22:57

54': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!