0
23:51

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:50

Καλύτερος ο Ολυμπιακός, δίκαια νίκησε και επί της ουσίας εξασφάλισε από το πρώτο κιόλας ματς την πρόκριση στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

23:49

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Σλόβαν Μπρατισλάβας 3-0.

23:48

90'+4: Κίτρινη στον Κασία.

23:45

Συμπληρώθηκαν τα 90'... Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:42

87': Τελευταία αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βρουσάι στη θέση του Μασούρα.

23:40

85': Καλοτραβηγμένο σουτ Βάις από θέση έξω αριστερά, δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Βατσλίκ. Πρώτη τελική για τη Σλόβαν.

23:38

84':Κόρνερ για τη Σλόβαν με τον Στρέλετς, η μπάλα απομακρύνεται.

23:35

80': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Μπουχαλάκης αντί του Α. Κάμαρα και ο Κούντε αντί του Μ. Κάμαρα.

23:30

75': Οφσάιντ ο Ονιεκούρου, σωστή υπόδειξη.

23:29

74': Και δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ονιεκούρου στη θέση του Βαλμπουενά.

23:29

74': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μάρκοβιτς αντί του τραυματία Σισέ.

23:27

Διακοπή στο ματς, καθώς έχει χτυπήσει ο Σισέ... Δεν μπορεί να συνεχίσει.

23:23

Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά με πολλά φάλτσα ο Βαλμπουενά, πρώτη κεφαλιά του Εμβιλά και ο Μποζίκοφ στην προσπάθεια του να διώξει υπό την πίεση του Σισέ με αυτογκόλ (προβολή) κάνει το 3-0.

23:22

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:22

68': Δύο αλλαγές για τη Σλόβαν. Χέντι και Στρέλετς μέσα, έξω οι Ιμπραχίμ, Πάουσεκ.

23:21

67': Διπλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σουτ Μασούρα από τα δεξιά, διώχνει ο Tσόβαν, σουτ στην επαναφορά από τον Α. Καμαρλα, άουτ.

23:17

63': Κίτρινη στον Βαλμπουενά.

23:16

62': Σουτ Μασούρα από τα δεξιά, ο Tσόβαν πέφτει και διώχνει.

23:10

55': Οφσάιντ ο Μασούρας, σωστή υπόδειξη.

23:07

Ο Βαλμπουενά στο κόρνερ πλασαριστά με τον Μασούρα και ο Γάλλος γεμίζει τελικά από τα αριστερά, η μπάλα χτυπά στο σώμα του Μποζίκοφ, ξεγελά τον γκολκίπερ της Σλόβαν, που δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα και ο Σισέ μόνος στο ύψος του δεύτερου δοκαριού με σχεδόν εξ επαφής προβολής κάνει το 2-0.

23:07

52': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:06

51': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό...

23:06

Έχει ξεκινήσει καλά το β' ημίχρονο ο Ολυμπιακός.

23:05

50': Νέο σουτ απέξω, στα αριστερά, διαγώνιο συρτό από τον Α. Κάμαρα, άουτ.

23:03

48': Καλό διαγώνιο σουτ Εμβιλά από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, άουτ από την απέναντι πλευρά της εστίας της Σλόβαν.