1
12:52

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό μεσημέρι από το a-sports.gr

12:50

Πολύ κακή και απερίγραπτη η ΝΟVA. Και διακοπή με αποτέλεσμα να μην δούμε ποτέ το τελευταίο γκολ του Πογιέ ενώ υπήρχε και μία μόνο κάμερα.

12:50

Βαριά ήττα στο πρώτο φιλικό για τους Περιστεριώτες, που δέχτηκαν πέντε γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Έξι γκολ τα δύο αυτογκόλ για την ομάδα του Λόπεθ που είχε δύο δοκάρια με τους Στρούγγη (36'), Πισάνο (58').

12:49

Λήξη της αναμέτρησης, Έλτσε - Ατρόμητος 6-1.

12:47

Ο Μπογέ σκοράρει το έκτο γκολ της ομάδας του.

12:46

88': ΓΚΟΛ για την ΈΛΤΣΕ!

12:42

Το 5-1 κάνει η Έλτσε με σκόρερ τον Πιάτι από θέση τετ-α-τετ δεν άφησε περιθώρια στον Μανδά.

12:42

84': Αλλαγή για την Έλτσε, ο Νταουντί, αντί του Πιάτι.

12:41

83': ΓΚΟΛ για την ΈΛΤΣΕ!

12:39

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά, είναι φανερό ότι οι παίκτες των δύο ομάδων περιμένουν τη λήξη του πρώτου τους φιλικού.

12:36

78': Επανέναρξη της αναμέτρησης...

12:33

Η ώρα για το cooling break του δευτέρου ημιχρόνου.

12:33

15 λεπτά ακόμα για τη λήξη του φιλικού.

12:30

73': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, εκτός ο Κυβρακίδης, μέσα ο Μπουλάρι.

12:29

Ο Κωτσόπουλος ανέλαβε την εκτέλεση και μειώνει σε 4-1 για τον Ατρόμητο.

12:28

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

12:27

68': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Λάθος κοντρόλ του Κασίγια, ο Κωτσόπουλος κερδίζει πέναλτι.

12:25

Τέταρτο γκολ σημειώνει η Έλτσε. Μετά την εκτέλεση κόρνερ του Περεμίγια ο Τομάσεβιτς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του για το 4-0. Δεύτερο αυτογκόλ για τους Περιστεριώτες.

12:25

66': ΓΚΟΛ για την ΕΛΤΣΕ:

12:25

67': Τσακίρης αντί Οικονομίδη σε μία ακόμα αλλαγή για τον Ατρόμητο.

12:23

65': Εκτελεί το κόρνερ ο Περεμίγια, σε νέο κόρνερ ο Χατζησαΐας.

12:22

64': Κόρνερ για την Έλτσε, το παραχωρεί ο Χατζησαΐας.

12:20

Πραγματικά ατυχία για τον Ατρόμητο με τα δύο δοκάρια...

12:19

61': Σέντρα του Χοσάν, ο Περεμίγια στην κίνηση το σουτ, η μπάλα περνά άουτ.

12:18

Ο Ατρόμητος τα δοκάρια, η Έλτσε τα γκολ. Δευτερόλεπτα μετά το δοκάρι του Πισάνο, η Έλτσε κάνει τρία τα τέρματά της με πολύ ωραία προσπάθεια και σουτ του πρώην παίκτης της ΑΕΚ, Μπογέ.

12:17

59': ΓΚΟΛ για την ΕΛΤΣΕ!

12:16

58': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ωραία προσπάθεια και σουτ του Πισάνο η μπάλα χτυπά στο δεξί δοκάρι του Μπαντίγια.

12:10

52': Κόρνερ για την Έλτσε, ο Χοσάν το εκτελεί με πάσα στον Τσάβες, ξανά Χοσάν που κάνει τη σέντρα, η μπάλα άουτ.

12:06

Δύο τα τέρματα της Έλτσε. Ο Μορένο μπαίνει στην περιοχή κάνει το γύρισμα και ο Κυβρακίδης την στέλνει στα δίχτυα της ομάδας του για το 2-0. Αυτογκόλ δηλαδή.

12:05

47': ΓΚΟΛ για την ΈΛΤΣΕ!

12:04

Τριμμάτης, Κυβρακίδης, Καρτάλης, Κωτσόπουλος, Πισάνο Χατζησαΐας, έχουν περάσει από πλευράς Ατρόμητου.

12:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

12:03

46': Μπογέ, Τσάβες, Περεμίγια, Χοσάν, Κασίγια, Πιάτι οι πρώτες αλλαγές της Έλτσε.