Επόμενο τεστ της Ένωσης στις 17:00 κόντρα στην Μπριζ.

Η ΑΕΚ κερδίζει με 2-0 την Αντβέρπ με τα γκολ των Νεντελτσεάρου και Αλμπάνη.

Τέλος στο ματς.

19:48

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:46

89' Μακρινό σουτ του Ντεσάρκ η μπάλα άουτ.

19:43

85': O Μαχαίρας συγκλίνει από τα δεξιά και σουτάρει αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

19:42

84': Υπέροχη κάθετη του Σαμπανάτζοβιτς στον Μαχαίρα, ο οποίος ανατρέπεται στην περιοχή, «παίζετε» δείχνει ο διαιτητής.

19:38

80': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Μαχαίρας και Χριστόπουλος αντικαθιστούν τους Αλμπάνη και Ανσαριφάρντ.

19:35

77': Οφσάιντ ο Τάνκοβιτς.

19:32

Πολλές αλλαγές μαζεμένες για την ΑΕΚ. Μπαίνουν Ρουκουνάκης, Μιτάι, Νταντσένκο, Σαμπανάτζοβιτς, Γκίνης.

19:32

74' Ενας μικροτραυματισμός τώρα για τον Μάνταλο.

19:28

70': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ραντόνια αντί του Νεντελτσιάρου.

19:24

Όμορφη κάθετη πάσα του Σιμάνσκι στον Ανσαριφάρντ, αυτός δίνει στον Αλμπάνη ο οποίος προλαβαίνει την έξοδο του Μπεϊρανβάντ και πλασάρει εύστοχα για το 0-2.

19:24

66': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ!

19:23

65': Ωραίο σουτ του Ανσαριφάρντ από μακρινή απόσταση, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά αλλά μπλοκάρει ο Μπεϊρανβάντ.

19:22

65': Ο Μπενζά βρίσκει χώρο να σουτάρει και το κάνει, άουτ η μπάλα, με τον Τσιντώτα να πέφτει.

19:19

61': Απευθείας άουτ το φάουλ που εκτελεί ο Μπένσον.

19:17

60': Aλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Τάνκοβιτς αντί του Γκαρσία.

19:16

59': Σουτ του Γκαρσία, κοντράρουν οι αμυντικοί της Αντβέρπ και στέλνουν την μπάλα κόρνερ.

19:15

58': Μακρινό σουτ του Μπένσον, αρκετά άστοχο.

19:11

54': Γύρισμα του Αλμπάνη από τα αριστερά, δυνατό πλασέ του Μάνταλου, διώχνει με το πρόσωπο ο Μπεϊρανβάντ.

19:10

Γύρισμα του Μάνταλου από τα δεξιά, πλασέ του Νεντελτσεάρου στα δίχτυα, 0-1.

19:10

52': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ!

19:05

48': Ο Αλμπάνης φεύγει μόνος του από τα αριστερά, αστοχεί όμως στο τετ-α-τετ με τον Ντε Βολφ.