Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

18:48

Τέλος παιχνιδιού χωρίς καθυστέρηση. Ολυμπιακός - Κραϊόβα 2-0.

18:44

87' Δύο αλλαγές για την Κραϊόβα. Ο Φεντέλε στη θέση του Νίστορ και ο Πιγκ στη θέση του Τσικαλντάου.

18:42

Έχει πέσει ο ρυθμός, πέντε λεπτά πριν τα 90'.

18:39

82' Οφσάιντ ο Γκάμαν.

18:35

79' Δύο αλλαγές για την Κραϊόβα. Ο Σκρέτσιου στη θέση του Ματέιου και ο Φόσου στη θέσου του Βλαντόιου.

18:31

75' Μακρινό σουτ από πλάγια θέση προς τα αριστερά για τον Ιβάν, μπλόκαρε με υπερένταση ο Σα.

18:29

73' Αλλαγή για την Κραϊόβα. Ο Κοσταντίν αφήνει την θέση του στον Γκάμαν.

18:26

70' Ωραία σέντρα του Ρατζέλοβιτς από δεξιά, η κεφαλιά του Χασάν περνάει άουτ.

18:25

68' Αλλαγή και για την Κραϊόβα. Ο Μάρκοβιτς στη θέση του Κόλγιτς.

18:24

68' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σα στη θέση του Κρίστινσον και ο Σαπουτζής στη θέση του Βαλμπουενά.

18:23

Η κατοχή υπέρ της Κραϊόβα στο β' μέρος.

18:19

62' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, που εκτελέιται με πάσα από τον Βαλμπουενά.

18:18

60' Ωραίο σουτ του Τσικαλντάου έξω από την περιοχή, ελέγχει ο Κρίστινσον.

18:17

Έχει κατεβάσει ταχύτητα ο Ολυμπιακός στο πρώτο τέταρτο του β' μέρους.

18:12

55' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, ο Βρουσάι στη θέση του Κουντέ.

18:10

53' Κόρνερ για την Κραϊόβα, εκτελεί ο Τσικαλντάου, αλλά κερδίζει το επιθετικό φάουλ ο Εμβιλά.

18:09

50' Οφσάιντ ο Κόντε.

18:07

48' ΑΠΟΚΡΟΥΕΙ ο Κρίστινσον το πέναλτι του Νίστορ στη δεξιά του γνωνία και κρατάει το 2-0.

18:04

47' ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΚΡΑΪΟΒΑ.

18:03

Σέντρα στο β' μέρος.

18:01

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό στην ανάπαυλα. Ο Καλογερόπουλος στη θέση του Αβραάμ Παπαδόπουλου.

18:01

ΕΠιστρέφουν στο γήπεδο οι δύο ομάδες.

17:51

Οι «ερυθρόλευκοι» κυριάρχησαν σε όλη τη διάρκεια του πρώτου μέρους, και με τα γκολ του Βαλμπουενά με πέναλτι και του Εμβιλά με κοντινή προβολή, προηγούνται με 2-0 των Κυπελλούχων Ρουμανίας.

17:47

Τέλος ημιχρόνου. Ολυμπιακός - Κραϊόβα 2-0.

17:45

Ο Βαλμπουενά εκτέλεσε το κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι και ο Εμβιλά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με πλασέ για το 2-0.

17:45

45' ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:45

45' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

17:44

45' Καταπληκτικό σουτ του Χασάν από τα 30 μέτρα, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο.

17:44

44' Οφσάιντ ο Βαλμπουενά.

17:43

43' Μακρινό σουτ του Τσιτσιλντάου, μπλοκάρει εύκολα ο Κρίστινσον.