Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:19

Λήξη φιλικού, τελικό σκορ 2-1 για τον Ολυμπιακό.

21:17

90+2' Ο Τσούμιτς δίνει στον Βρουσάι και εκείνος σουτάρει από το ύψος της περιοχής, σουτάρει, ελάχιστα άουτ.

21:15

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

21:11

86': Ωραία ενέργεια του Γιορμόφ, ο Σουρλής βάζει το πόδι του και διώχνει τον κίνδυνο.

21:07

83': Κεφαλιά από τον Πετρόφ, μπλοκάρει ο Σα.

21:05

81: Δύο φορές οι Αποστολόπουλος και Ανδρούτσος κόβουν την τελευταία στιγμή σουτ των Βούλγαρων που δύσκολα θα μπορούσε να βγάλει ο Σα.

21:03

Ο Βρουσάι κάνει το γύρισμα από τα αριστερά και ο Χασάν στην καρδιά της περιοχής, πλασάρει, ο γκολκίπερ της ΤΣΣΚΑ, διώχνει προσωρινά και ο Τσούμιτς που καραδοκεί από κοντά κάνει το 2-1.

21:03

79': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:02

Μετά το ματς ο Τικίνιο θα κάνει εξετάσεις για τον τραυματισμό του στον ώμο.

20:57

73': Σέντρα του Ανδρούτσου από τα δεξιά, σουτ στην κίνηση ο Βρουσάι από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα άουτ.

20:51

66': Ο Σαπουντζής γεμίζει στην περιοχή με χτύπημα φάουλ, ο Σεμέδο που είναι σε καλή θέση και πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα βρίσκει στην πλάτη του προσωπικού του αντιπάλου και απομακρύνεται.

20:48

Ο Ανδρούτσος δίνει στον Τσούμιτς, ο Σέρβος βγάζει τη γλυκιά σέντρα από τα δεξιά και ο Χασάν με ωραίο γυριστό στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Εβτίμοφ, για το 1-1.

20:47

63': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:45

61': Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Τιάγκο Σίλβα, Σα, Σαπουντζής, Βρουσάι, Σεμέδο, Αποστολόπουλος και Ανδρούτσος. Έξω οι Κρίστινσον, Βαλμπουενά, Εμβιλά, Ρέαμπτσιουκ, Λαλά και Παπαδόπουλος.

20:44

Γιόμοφ κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Αχμέντοφ ανενόχλητος με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Κρίστινσον, για το 1-0.

20:43

59': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΣΚΑ!

20:41

Αποχωρεί από το γήπεδο ο Βραζιλιάνος επιθετικός.

20:40

55' Στο έδαφος ο Τικίνιο, δείχνοντας ότι πονάει στον δεξί ώμο

20:40

55' Ωραίο γύρισμα του Λαλά προς τον Τικίνιο που τσιμπάει την μπάλα από τον αντίπαλό του, πάει να πλασάρει με το αριστερό, αλλά ο Εβτίμοφ βγαίνει γρήγορα και διώχνει.

20:38

54': Ο Τικίνιο βγαίνει από τα αριστερά, φέρνει την μπάλα στο δεξί πόδι, σουτάρει με δύναμη, η μπάλα κοντράρει και φεύγει λίγο κόρνερ. Στην εξέλιξη της φάσης, ο Βαλμπουενά γεμίζει στην περιοχή και ο Βραζιλιάνος επιθετικός παίρνει την κεφαλιά ελάχιστα άουτ.

20:38

53':Ο Βαλμπουενά με χτύπημα φάουλ από τα αριστερά γεμίζει στην περιοχή, ο Χασάν παίρνει την κεφαλιά και μπλοκάρει ο Εβτίμοφ.