2
23:51

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:50

Το Βέλγιο είναι στους «16» με 3 στις 3 νίκες, και η Φινλανδία τερμαρίζει στην 3η θέση με 3 βαθμούς, έχοντας ελάχιστες πιθανότητες να είστε στις καλύτερες τρίτες με τον συνελεστή τερμάτων.

23:49

Τέλος αγώνα. Φινλανδία - Βέγλιο 0-2.

23:48

Εισβάλλει στο γήπεδο μια γυναίκα από την κερκίδα. Απόμακρύνεται από τους υπεύθυνους.

23:48

90+1' Ο Βανάγκεν στην θέση του Ντε Μπρούιν.

23:46

3 λεπτά έξτρα χρόνος.

23:41

84' Αλλαγή για το Βέλγιο. Ο Μπεντέκε στη θέση του Λουκάκου.

23:38

Ο Ντε Μπρούιν πασάρει στον Λουκάκου, και αυτός γυρίζει και πλασάρει ιδανικά για το 0-2.

23:38

81' ΓΚΟΛ για το ΒΕΛΓΙΟ!

23:32

77' Αλλαγές για το Βέλγιο. Μενιέ και Μπατσουαγί στις θέσεις των Τροσάρντ και Ντοκού.

23:31

Εκτέλεσε το κόρνερ ο Ντε Μπρούιν, ο Βερμάλεν έπιασε την κεφαλιά, η μπάλα βρήκε το δοκάρι και το χέρι του Χραντέτσκι και κατέληξε στα δίχτυα του για το αυτογκόλ και το 0-1.

23:31

74' ΓΚΟΛ για το ΒΕΛΓΙΟ!

23:30

74' Κόρνερ για το Βέλγιο.

23:29

Κρατάει με νύχια και με δόντια την «χρυσή» ισοπαλία η Φινλανδία.

23:26

70' Δύο αλλαγές για την Φινλανδία. Ο Άλο στη θέση του Ούρονεν και ο Κάουκο στη θέση του Πογιάνπαλο.

23:22

65' Ο Λουκάκου βρίσκει δίχτυα, αλλά το γκολ ακυρώνεται με χρήση VAR. Πολύ οριακή φάση, αλλά το 0-0 παραμένει.

23:20

63' Τεράστια ευκαιρία για το Βέλγιο, ο Χραντέτσκι αποκρούει με δυσκολία το σουτ του Αζάρ από το ύχος του πέναλτι.

23:18

62΄Πρώτη τελική για την Φινλανδία, το σουτ του Καμαρά μπλοκάρει ο Κουρτουά.

23:15

59' Αλλαγή για την Φινλανδία. Ο Σίλερ στη θέση του Σπαρβ.

23:14

58' Κόρνερ με πάσα του Ντε Μπρούιν, σουτάρει αδύναμα ο Αζάρ, πάνω στον Χραντέτσκι.

23:12

56' Χλιαρό σουτ του Τσαντλί, μπλοκάρει ο Χραντέτσκι.

23:10

53' Κόρνερ με εκτελεστή τον Αζάρ αυτή τη φορά, και πάλι απομακρύνεται.