2
21:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:51

Η Εθνική μας ομάδα παίρνει την νίκη πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση στο πρώτο μέρος.

21:51

Φινάλε στο ματς, Νορβηγία - Ελλάδα 1-2.

21:50

90+4': Aλλαγή για την Ελλάδα. Μπακάκης αντί Ανδρούτσου.

21:49

90+3΄ Κάθετη για τον Χάαλαντ, προλαβαίνει ο Βλαχοδήμος και βγαίνει και μπλοκάρει.

21:47

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:46

90': Κόρνερ για την Ελλάδα. Ο Τζόλης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

21:44

88': Aλλαγή για τη Νορβηγία. Όλσεν αντί Άγιερ.

21:39

83: Κόρνερ για τη Νορβηγία. Ο Έντεγκααρντ εκτελεί, ο Άγιερ πιάνει μία αδύναμη κεφαλιά, μπλοκάρει σταθερά ο Βλαχοδήμος.

21:34

79': Κόρνερ για την Νορβηγία. Ο Έντεγκααρντ εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:31

75': Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα. Σιώπης και Παυλίδης στο ματς στη θέση των Μπουχαλάκη και Πέλκα

21:29

73' Κεφαλιά Κυριάκου Παπαδόπουλου από το φάουλ Μπακασέτα, κόβεται από τους αμυντικούς.

21:25

69': Διπλή αλλαγή για την Νορβηγία. Άουρσνες αντί Μπεργκ και Μπιόρκαν αντί Μέλινγκ.

21:21

Ο Έντεγκααρντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Στράντμπεργκ με κεφαλιά που παίρνει μέσα στην περιοχή, η μπάλα χτυπάει στο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-2.

21:20

64': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΟΡΒΗΓΙΑ!

21:19

Η Νορβηγία έχει περισσότερο την μπάλα στα πόδια της, αλλά δεν μπορεί να απειλήσει με αξιώσεις.

21:16

Στα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους η Εθνική δεν παρουσιάζει καλό πρόσωπο, με τους Νορβηγούς να πιέζουν.

21:13

57': Tριπλή αλλαγή για την Ελλάδα. Ζέκα, Μπακασέτας και Τζόλης στο ματς αντί των Γαλανόπουλου, Μάνταλου και Μασούρα.

21:08

Σηκώθηκε ο Τζαβέλας, δείχνει πως θα συνεχίσει.

21:07

Διακοπή στο ματς, καθώς έχει χτυπήσει στο κεφάλι ο Τζαβέλλας.

21:07

Έχει μπει πιο δυνατά η Νορβηγία στο δεύτερο μέρος.

21:03

47': O Mπεργκ κάνει το μακρινό σουτ, μπλοκάρει εύκολα ο Βλαχοδήμος.

21:02

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. Σόρλοθ αντί Μίντσο, Θόρστβεντ αντί Θόρσμπι και Ράιερσον αντί Ζακάριασεν.

21:01

46': Τριπλή αλλαγή για την Νορβηγία.