-
4
21:24

21:23

Ιδανικό φινάλε κάνει στο φετινό πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός με αυτό το επιβλητικό 1-4 μέσα στη Λεωφόρο. Με 90 βαθμούς τελειώνουν τη σεζόν οι πρωταθλητές και στο +37 από τον Παναθηναϊκό, που σίγουρα θα θέλει να φύγει και να μην ξανάρθει αυτή η χρονιά...

21:22

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-4.

21:22

90+3: Ο Φορτούνης εκτελεί απευθείας, μπλοκάρει ο Χριστογεώργος.

21:20

90'+1: Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες για φάουλ στον Φορτούνη, είναι η δεύτερη και αποβάλλεται. Με 10 θα τελειώσει το ματς ο ΠΑΟ.

21:19

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

89': Βαλμπουενά αντί Χασάν, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

21:17

88': Σουτ του Ενγκμπακοτό από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Σα.

21:12

83': Κίτρινη στον Μπουχαλάκη για φάουλ στον Σανκαρέ.

21:10

81': Μακρινό σουτ του Αϊτόρ, χωρίς τύχη.

21:09

80': Κίτρινη στον Καλογερόπουλο για δυνατό φάουλ στον Καρλίτος.

21:07

78': Αϊτόρ αντί Ιωαννίδη, Τζαβίδας αντί Μαουρίσιο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναθηναϊκού.

21:06

78': Μπρούμα αντί Εμβιλά, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:02

Ο Ανδρούτσος τη σέντρα από αριστερά, άπιαστη κεφαλιά του Ελ Αραμπί, 1-4.

21:01

72': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:01

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ. Ο Ιωαννίδης κάνει εντυπωσιακή ατομική ενέργεια και πλασάρει τον Σα, που κάνει σπουδαία επέμβαση. Ακολουθεί σουτ του Βιγιαφάνιες και διώχνει ο Τιάγκο Σίλβα.

20:59

70': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Τιάγκο Σίλβα αντί Καμαρά, Φορτούνης αντί Μασούρα.

20:58

69': Στην αντεπίθεση ο Σάντσες θα κάνει καίριο τάκλιν σε σουτ του Χασάν.

20:57

68': Σουτ εκτός περιοχής του Καρλίτος, κόντρα στον Εμβιλά, κόρνερ για τον ΠΑΟ, δεν είναι καλή η εκτέλεση του Ενγκμπακοτό.

20:56

67': Ενγκμπακοτό αντί Μακέντα, Σανκαρέ αντί Αλεξανδρόπουλου, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

20:55

66': Αν μη τι άλλο γίνεται πολύ ωραίο ματς στη Λεωφόρο.

20:52

63': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Χασάν σουτάρει πέφτοντας από κοντινή θέση, σπουδαία επέμβαση με το πόδι ο Χριστογεώργος. Ακολουθεί σουτ του Λαλά και η μπάλα σταματά στον Μολό.

20:51

62': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Καρλίτος αντί Μπουζούκη.

20:48

59': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες για δυνατό φάουλ στον Καμαρά.

20:45

56': Ο Σάντσες σεντράρει από αριστερά, αφύλακτος στο δεύτερο δοκάρι ο Μπουζούκης το σουτ στην κίνηση, άουτ. Χάνεται η σπουδαία ευκαιρία για το 2-3.

20:44

55': Σέντρα Ανδρούτσου από δεξιά, δεν είναι καλή η κεφαλιά του Σεμέδο, άουτ.

20:42

Απίθανο γκολ βάζει ο Μαουρίσιο, που μετά από πάσα του Μπουζούκη στοπάρει με το στήθος, περνά την μπάλα πάνω από τον Καλογερόπουλο και με ωραίο σουτ στην κίνηση εκτός περιοχής νικά τον Σα γράφοντας το 1-3.

20:42

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:40

51': Δυνατό σουτ του Εμβιλά από θέση μέσα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Χριστογεώργος. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:39

50': Κιτρινη στον Μολό για τράβηγμα στον Λαλά.

20:37

48': Υπέροχη κάθετη πάσα του Μπουζούκη, ο Σα προλαβαίνει να μπλοκάρει πριν πλασάρει ο Μακέντα.

20:35

46': Λαλά αντί Ρέαμπτσιουκ, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.