1
21:26

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:25

Οι Αρκάδες παίρνουν την πρώτη τους νίκη στα πλέι οφ και κλείνουν με τον καλύτερο τρόπο τη φετινή σεζόν.

21:24

90'+5: Τέλος στο ματς. ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 0-1.

21:23

90'+4: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, σταματάει η φάση για επιθετικό φάουλ.

21:21

90'+3: Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Μέσα οι Χριστόπουλος και Καρδάρης, έξω οι Μπελόκ και Τζίμας.

21:19

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων...

21:18

89': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά, κεφαλιά του Ουάρντα, άουτ η μπάλα.

21:18

89': Συνεχίζεται το ματς με κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

21:17

88': Διαμαρτύρονται για χέρι και πέναλτι οι παίκτες του ΠΑΟΚ. Ελέγχεται από το VAR η φάση.

21:15

86': Βλέπει κίτρινη ο Ουάρντα για φάουλ πάνω στον Μπελόκ.

21:12

82': Κίτρινη κάρτα στον Άλβαρες για φάουλ.

21:08

79': Σουτ του Νινούα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει στο κέντρο της εστίας του ο Τσιφτσής.

21:07

78': Εκτελεί ο Νινούα, στο τείχος η μπάλα.

21:06

77': Κίτρινη κάρτα στον Καστάνιο για τράβηγμα στον Ουάρντα. Σε πολύ καλό σημείο το φάουλ.

21:01

71': Περνάει ανεκμετάλλευτο και το δεύτερο κόρνερ των φιλοξενούμενων.

20:59

70': Εκτελείται το κόρνερ του Αστέρα από τα αριστερά, παραχωρείται νέο κόρνερ από τους παίκτες του ΠΑΟΚ.

20:58

69': Ευκαιρία για τον Αστέρα. Δυνατό σουτ του Τασουλή έξω από την περιοχή, διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης.

20:54

65': Σουτ του Τζόλη μέσα από την περιοχή, πολύ ψηλά η μπάλα.

20:52

63': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Κρμέντσικ, Ροντρίγκο και Νινούα στις θέσεις των Σφιντέρσκι, Βαρέλα και Σβαμπ.

20:50

62': Αλλαγή για Αστέρα. Ο Άλβαρες παίρνει τη θέση του Σίτο.

20:48

59': Έχει την κατοχή της μπάλας ο ΠΑΟΚ, που ψάχνει την ισοφάριση.

20:42

53': Εκτελεί φάουλ από μακρινή απόσταση ο Σβαμπ, κεφαλιά του Κρέσπο, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

20:41

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Τζόλη από τα δεξιά, διώχνει ο Τζίμας.

20:34

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

20:33

46': Διπλή αλλαγή και για τον Αστέρα. Κανελλόπουλος και Κώτσιρας στις θέσεις των Γκόμες και Αλί Μπαμπά.

20:32

46': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ουάρντα και Κρέσπο αντί των Κωνσταντέλια και Μιχάι.