13
-
4
20:58

90'+6: ΤΕΛΙΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 3-2

20:57

90'+4: ΤΕΛΙΚΟ ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0

20:57

90'+5: ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-3

20:56

90'+4: ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0-0

20:56

90'+3: ΤΕΛΙΚΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ 3-0

20:55

90'+3: ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΦΗ 1-0

20:53

90'+3: Αποβολή με δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Γοδόι στο ματς του Παναιτωλικού με τον ΟΦΗ

20:52

90'+2: Κίτρινη κάρτα για τον Γκάλο στο Αγρίνιο

20:51

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ με σουτ του Βούκιτς μέσα από την περιοχή, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 3-2

20:47

87': Κίτρινη κάρτα στον Βλάχο στο ματς του Άρη με τον ΠΑΣ

20:46

86': Απόλυτη ησυχία στα ματς Άρη-ΠΑΣ Γιάννινα και Πανιωνίου-Πλατανιά, 0-0 και τα δύο

20:45

85': Κίτρινη κάρτα για τον Θεολόγου του Ατρόμητου

20:41

79': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-3 με θαυμάσιο δυνατό σουτ του Ούμπιντες

20:37

78': Κίτρινη κάρτα για τον Φραγκουλάκη στο ματς του Αγρινίου

20:35

75': Δοκάρι και πάλι για τον Καμαρά στο ματς του Παναιτωλικού με τον ΟΦΗ

20:32

70': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-2 με κεφαλιά του Παπαδόπουλου μετά από φάουλ του Γκαρσία

20:29

69': Κίτρινη κάρτα για τον Γοδόι στο Αγρίνιο

20:28

66': Κίτρινη κάρτα για τον Καθάριο στην Κομοτηνή

20:26

66': Κίτρινη κάρτα για τον Κούμπικ στο Παγκρήτιο

20:25

63': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-1, σκόρερ ο Ζδράβος-Ρίζος με σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή

20:24

64': ΓΚΟΛ ο Εργοτέλης, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ 3-0 με σκόρερ τον Διαμαντάκο, που βρήκε δίχτυα με προβολή μετά από σέντρα του Μπαντιμπανγκά

20:23

63': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΦΗ 1-0

20:19

59': Κίτρινη κάρτα για τον Νούνιες στο ματς του Παναιτωλικού με τον ΟΦΗ

20:19

59': Κίτρινη κάρτα για τον Κιόσε στον αγώνα της Λιβαδειάς

20:17

58': Κίτρινη κάρτα για τον Παπαδόπουλο στην Κομοτηνή

20:14

55': Κίτρινη κάρτα για τον Λαδάκη στο ματς του Πανθρακικού με τον Ατρόμητο

20:11

51': Κίτρινη κάρτα και για τον Μονακέλο στο Παγκρήτιο

20:10

50': Κίτρινη κάρτα για τον Χαραλάμπους στη Λιβαδειά

20:08

48': Δεύτερο δοκάρι για τον Ατρόμητο, αυτή τη φορά με τον Γκαρσία

20:08

48': Κίτρινη κάρτα για τον Γιοβάνοβιτς στο ματς του Εργοτέλη με την Καλλονή

20:07

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 3-1, σκόρερ ο Ολίσε με δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής

20:06

46': Έναρξη των αγώνων για το δεύτερο μέρος

19:48

45': Ημίχρονο στο Αγρίνιο, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΦΗ 0-0

19:48

45': Ημίχρονο στο Παγκρήτιο, ΕΡΓΟΤΈΛΗΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ 2-0

19:48

45'+1: Ημίχρονο στο "Κλ. Βικελίδης", ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0

19:48

45'+2': Ημίχρονο στην Κομοτηνή, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-1

19:47

45': Ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0-0

19:47

45'+1: Δοκάρι για τον Ατρόμητο με σουτ του Μπρίτο

19:47

45': Ημίχρονο στη Λιβαδειά, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 3-0

19:37

37': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ 2-0 με σκόρερ τον Κούμπικ, ο οποίος βρήκε δίχτυα με πλασέ από το ύψος της περιοχής

19:35

35': Κίτρινη κάρτα για τον Μπέριο στον αγώνα του Άρη με τον ΠΑΣ Γιάννινα

19:33

33': Κίτρινη κάρτα για Νάστο και Γκαρσία στην Κομοτηνή

19:33

33': Κίτρινη κάρτα για τον Μιλιάζες στο ματς Παναιτωλικού-ΟΦΗ

19:29

28': Κίτρινη κάρτα για τον Κουτρομάνο στο Αγρίνιο

19:29

29': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό και πάλι, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 3-0, ο Κονέ σκόρερ για τους γηπεδούχους με κεφαλιά μέσα από την περιοχή και ύστερα από σέντρα του Νικολακάκη

19:29

29': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη, ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ 1-0 με σκόρερ τον Μπουχαλάκη, που βρήκε δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ και με τον Σιδεράκη να κάνει κακή εκτίμηση στην πορεία της μπάλας, δεχόμενος το τέρμα στην κλειστή του γωνία

19:26

24': Δοκάρι για τον Παναιτωλικό με τον Καμαρά

19:21

19': Κίτρινη κάρτα για τον Νικολακάκη στο ματς του Λεβαδειακού με τον ΠΑΟΚ

19:21

19': Γκολ για τον Ατρόμητο, ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-1 με σκόρερ τον Ούμπιντες, ο οποίος βρήκε δίχτυα με ωραίο μονοκόμματο σουτ μέσα από την περιοχή

19:19

Ο Νικολακάκης σούταρε και η μπάλα βρήκε στο δεξιό δοκάρι, για να βρει δίχτυα στην επαναφορά ο Μιλοσάβλιεφ με δυνατό πλασέ

19:18

17': ΓΚΟΛ ο Λεβαδειακός, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 2-0 με σκόρερ τον Μιλοσάβλιεφ

19:15

O Bαρέλα σκόραρε μετά την ασταθή επέμβαση του Γκσπούρνινγκ σε φάουλ του Κονέ

19:14

14': Γκολ για τον Λεβαδειακό στο 14' με τον Βαρέλα, ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ 1-0.

19:11

10': Στο 0-0 και οι έξι αγώνες στο πρώτο δεκάλεπτο

19:02

1': Ξεκίνησαν όλα τα παιχνίδια

18:45

ΑΡΗΣ: Διούδης, Γιαννίτσης, Τριανταφυλλάκος, Τάτος, Γκόλιας, Μπακασέτας, Καμινιώτης, Βανγκέλι, Μανιάς, Βλάχος, Μπουγαΐδης
Στον πάγκο: Γουναρίδης, Κύργιας, Σουνάς, Αγγελούδης, Ηρακλής, Καραγιάννης, Καραγκούνης

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ: Βελλίδης, Αυγενικού, Λίλα, Κρητικός, Ίλιτς, Τσουκαλάς, Στρούνα, Μπέριος, Μιχαήλ, Τσάβες, Βίλα
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Νάκος, Τζημόπουλος, Χαρίσης, Σκόνδρας, Γιάκος, Κοροβέσης

18:44

Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Αμπάρκιολης (Καβάλας)
Βοηθοί: Κουλά (Ξάνθης), Μαγιάνης (Άρτας)

18:39

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Παπαδόπουλος, Κούρος, Λαμπρόπουλος, Γιάννου, Κουλουχέρης, Ζαχαράκης, Μητρόπουλος, Παντίδος, Κολοβός, Καμπάνταης, Ντούνης
Στον πάγκο: Γιαννακόπουλος, Παναγιωτούδης, Μπούζας, Πάνος, Κωτσαλάς, Σταυροθανασόπουλος, Κωστάκης

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ: Γιωργαλλίδης, Ινκούμ, Ζαραδούκας, Φερνάντες, Δημήτρης, Αγκιλέρα, Μενδρινός, Γουνδουλάκης, Τόρες, Ντεντάκης, Θέρα
Στον πάγκο: Περιστερίδης, Τσοντάκης, Σιαλμάς, Βλαχοδήμος, Γιαχία, Σούκιας, Σιώπης

18:39

Πανιώνιος - Πλατανιάς
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Δημητριάδης (Καστοριάς)

18:35

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: Αθανασίου, Ρέντζας, Αντελέγιε, Γιοβάνοβιτς, Κοιλιάρας, Κοζορώνης, Ιμπραΐμ, Κούμπικ, Μπαντιμπανγκά, Μονακέλο, Διαμαντάκος
Στον πάγκο: Δερμιτζάκης, Ρομάνο, Αναστασάκος, Μπουχαλάκης, Παντελάκης, Κούτρης, Σαρρής

ΚΑΛΛΟΝΗ: Σιδεράκης, Ζακουανί, Αναστασιάδης, Χωριανόπουλος, Ποντάνι, Γιουκαρής, Καλτσάς, Κύπρου, Λεοζίνιο, Μανούσος, Ναούμ
Στον πάγκο: Χογκ, Γιατζιτζόγλου, Ντάμπος, Βλαστέλλης, Μαρσέλο, Ευαγγελιδάκης, Καζάκης

18:34

Εργοτέλης - Καλλονή
Διαιτητής: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Γουργιώτης (Φθιώτιδας), Βλάσσης (Λασιθίου)

18:31

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Πρζιρόφσκι, Μάγκας, Μουλόπουλος, Νικολακάκης, Κώτσιος, Χαραλάμπους, Κονέ, Βαρέλα, Βούκσεβιτς, Μιλοσάβλιεφ, Γουόρντεν
Στον πάγκο: Τσιντώτας, Σκέμπης, Ιντζίδης, Ροτζέριο, Πέππας, Λυκογιάννης, Γιάντσης

ΠΑΟΚ: Γκσπούρνινγκ, Κατσικάς, Γεωργιάδης, Χούσεν, Σπυρόπουλος, Κιόσε, Μάρτεν, Κίτσιου, Νίνης, Σαββίδης, Ολίσε
Στον πάγκο: Γιακουμής, Τζαβέλλας, Βούκιτς, Κουλούρης, Κάτσε, Αθανασιάδης, Πόζογλου

18:30

Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

18:26

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ: Πασχαλάκης, Ζδράβος-Ρίζος, Παπαγεωργίου, Ιγκόρ, Χρήστου, Λαδάκης, Εμπό, Καθάριος, Μπαϊκαρά, Τζάνης, Τριανταφύλλου
Στον πάγκο: Αθανασιάδης, Μπεν Σαμπάτ, Χασομέρης, Μολίνα, Σαρακατσάνος, Στόγιος, Σεϊδάν

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τσέναμο, Φυτανίδης, Μπρίτο, Νάστος, Παπαδόπουλος, Μπάλλας, Καραμάνος, Δημούτσος, Ούμπιντες, Λαζαρίδης, Γκαρσία
Στον πάγκο: Σηφάκης, Παπουτσογιαννόπουλος, Γεωργίου, Κιβρακίδης, Θεολόγου, Φωτάκης, Φάμπιο

18:25

Πανθρακικός - Ατρόμητος
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Χαρίσης (Γρεβενών), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

18:17

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Καλί, Καμαρά, Μελισσάς, Πασάς, Γοδόι, Σφακιανάκης, Μαρτίνεζ, Γκάλο, Ανάν
Στον πάγκο: Τακίδης, Γκόλιας, Μύγας, Ζούνιορ, Παπουτσογιαννόπουλος, Μήλιος, Μπόγιοβιτς

ΟΦΗ: Αγριμάκης, Δαμιανάκης, Μονιάκης, Ντουντού, Νούνιες, Κυζιρίδης, Ροβίθης, Κάλαϊτζιτς, Μπαρέιρο, Μιλιάζες, Στάθης
Στον πάγκο: Φερνάντες, Παπάζογλου, Περογαμβράκης, Μπούρμπος, Φραγκουλάκης, Μακρής, Φαζός

18:16

Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)

18:15

Πάμε να δούμε σιγά σιγά τα στοιχεία που αφορούν τους έξι αυτούς αγώνες

18:14

Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αγώνων Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ, Πανθρακικός-Ατρόμητος, Εργοτέλης-Καλλονή, Πανιώνιος-Πλατανιάς, Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα και Παναιτωλικός-ΟΦΗ για την 34η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας