Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:27

Ανώτερος στο δεύτερο ημίχρονο ο Ατρόμητος, που παίρνει ένα δίκαιο τρίποντο.

21:25

90'+6: Τελευταίο σφύριγμα από τον διαιτητή Καραντώνη. Ατρόμητος - Βόλος 1-0.

21:22

90'+4: Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά με τον Μπουένο, διώχνει ο Γκαλβάο που συγκρούεται με τον Σάντσες.

21:19

90'+1: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες αφήνει τη θέση του στον Οικονομίδη και αποθεώνεται από τους συμπαίκτες του. Βγαίνει δακρυσμένος μετά το τελευταίο ματς της καριέρας του...

21:19

90': Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων...

21:16

87': Αλλαγή για τον Βόλο. Σάντσες στη θέση του Μπαριέντος.

21:12

83': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Αθανασίου δίνει τη θέση του στον Γκαλβάο.

21:11

82': Εκτελείται το κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:10

81': Σουτ του Μπαρτόλο μέσα από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Σάλομον και φεύγει σε κόρνερ.

21:08

79': Αδύναμο σουτ του Χριστοδουλόπουλου, εύκολη λεία για τον Παπαδόπουλο.

21:06

77': Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά με τον Μπουένο, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

21:03

75': Σε θέση οφσάιντ ο Μανούσος.

21:01

73': Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά με τον Μπουένο, διώχνει ο Μανούσος.

20:56

68': Τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο. Χριστοδουλόπουλος, Μουνίθ και Νάτσος στις θέσεις των Ενσικουλού, Ραμπέγιο και Νταβιώτη.

20:55

67': Έχει τραυματιστεί ο Νταβιώτης, δεν μπορεί να συνεχίσει.

20:54

66': Σουτ του Ενσικουλού, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

20:53

65': Σε θέση οφσάιντ ο Γιακουμάκης.

20:52

63': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Τέκιο στη θέση του Λογαρά.

20:51

Ο Ούμπιντες ευστοχεί από την άσπρη βούλα και κάνει το 1-0 στο τελευταίο ματς της καριέρας του.

20:51

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:50

61': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος σουτάρει και η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Γκρίλο, που βλέπει την κίτρινη κάρτα.

20:50

Εκτελεί το κόρνερ ο Ούμπιντες, απομακρύνεται η μπάλα.

20:49

60': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σέντρα του Ενσικουλού από τα αριστερά, προβολή του Ραμπέγιο στην κίνηση, αποκρούει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

20:47

58': Αλλαγή για τον Βόλο. Κρητικός αντί Ντεντάκη.

20:46

58': Κίτρινη κάρτα στον Σάλομον για φάουλ.

20:45

57': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Πολύ ωραία ενέργεια του Ενσικουλού, που κάνει το γύρισμα, σουτ του Ραμπέγιο από το ύψος της μικρής περιοχής, λίγο έξω η μπάλα.

20:44

54': Σε θέση οφσάιντ ο Ραμπέγιο.

20:42

52': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, βγαίνει και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

20:39

50': Πτώση του Γιακουμάκη μέσα στην περιοχή του Βόλου. Δεν υπάρχει κάποια παράβαση στο μαρκάρισμα του Μήτογλου.

20:36

47': Συρτό δυνατό σουτ του Μπαριέντος έξω από την περιοχή, δίπλα από το δεξί δοκάρι του Γιαννιώτη η μπάλα.

20:33

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

20:32

46': Αλλαγή για τον Βόλο. Ριένστρα αντί Κιάκου.