3
17:27

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:26

Μεγάλο διπλό παίρνει ο Λεβαδειακός, που με 44 βαθμούς είναι πλέον μόνος στη 2η θέση και μειώνει στους 3 τους πόντους της διαφοράς από τον πρωτοπόρο Ιωνικό.

17:25

90'+7: Λήξη του αγώνα, 2-3.

17:21

Ο Μυτίδης δέχεται την πάσα του Κωστή και με ωραίο σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής βρίσκει δίχτυα για το 2-3, αφού ούτε ο Κοτσώνης ούτε ο Κύργιας μπόρεσαν να τον σταματήσουν.

17:20

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:19

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:15

87': Σέντρα του Μουστάκη από δεξιά, κεφαλιά του Κουιρουκίδη, άουτ.

17:14

86': Μουστάκης αντί Ματσούκα, τέταρτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

17:13

86': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό, Μυτίδης αντί Πολέτο, Τζημόπουλος αντί Κονέ, που έχει πρόβλημα τραυματισμού.

17:12

84': Από μία κίτρινη σε Κοτσώνη και Μύγα για αψιμαχία.

17:08

80': Σουτ του Νιάσε από πλάγια δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Στογιάνοβιτς. Aυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:06

Ο Ρόλε εκτελεί φάουλ από δεξιά, ο Ματσούκας την κεφαλιά-πάσα στον Μάναλη, που με δεύτερη κεφαλιά νικά τον Στογιάνοβιτς, 2-2.

17:06

79': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

17:05

78': Κουιρουκίδης αντί Παπαγεωργίου, τρίτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

17:04

77': Μουμίν και Παπαγεωργίου συγκρούστηκαν στον αέρα, μικρή διακοπή.

17:03

75': Κωστή αντί Νίλι, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

17:02

75': Κίτρινη στον Μουμίν.

16:58

71': Ο Ρόλε εκτελεί φάουλ από δεξιά, ο Στογιάνοβιτς δεν διώχνει καλά, σουτάρει πέφτοντας ο Μάναλης και μπλοκάρει τελικά ο Στογιάνοβιτς.

16:57

69': Ο Μαρίνος κάνει ένα σουτ στην κίνηση από δεξιά της περιοχής, αλλά είναι αδύναμο και ο Γκίνης μπλοκάρει.

16:54

67': Κίτρινη στον Νίλι για κλωτσιά στον Παπαγεωργίου.

16:53

65': Επικίνδυνα φεύγει στην αντεπίθεση ο Μαρίνος, προλαβαίνει και διώχνει σε κόρνερ ο Ομάρ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:52

64': Μάναλης αντί Βλαχομήτρου, δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό.

16:51

Ο Κοτσώνης κάνει λάθος στα αριστερά της άμυνας, κλέβει ο Μπιανκόνι, η μπάλα φτάνει στον Νίλι, που πασάρει στον Νίκα, αυτός κάνει το τακουνάκι για τον Μαρίνο, που με σουτ από το ύψος του πέναλτι γράφει το 1-2.

16:50

63': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:46

59': Ο Ματσούκας κάνει μια επικίνδυνη σέντρα από δεξιά, δεν υπάρχει κάποιος παίκτης του Ιωνικού να μπει στην πορεία της μπάλας.

16:44

57': Καλό δυνατό σουτ του Νίλι από μακρινή απόσταση, ο Γκίνης πέφτει και μπλοκάρει.

16:43

56': Μπιανκόνι αντί Συμελίδη, Μαρίνος αντί Θεοχάρη, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

16:36

Ο Ομάρ σουτάρει από αριστερά της περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Θεοχάρη και ο αφύλακτος Ματσούκας με πλασέ στην κίνηση ισοφαρίζει, 1-1.

16:36

48': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

16:33

46': Νιάσε αντί Γκοτσούλια, πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό.