1
17:27

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:26

Ο Εργοτέλης παίρνει ένα σπουδαίο τρίποντο το οποίο τον ανεβάζει στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

17:25

Τέλος αγώνα. Εργοτέλης - Διαγόρας 3-1

17:24

90+5': Kίτρινη στον Μαζουλουξή.

17:20

Tέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:18

Ο Κουάτενγκ αναλαμβάνει την εκτέλεση και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 3-1, κλειδώνοντας την νίκη για τους «κιτρινόμαυρους» του Ηρακλείου.

17:18

88': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:17

87': Nέο πέναλτι για τον Εργοτέλη. Ο Ρουγκάλας ανατρέπει τον Κουάτενγκ μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής Τσακαλίδης δείχνει την άσπρη βόυλα.

17:12

Ο Μανουσάκης μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, μετά από πάσα του Πέιου και με εξαιρετικό τελείωμα νικάει τον Μπίντση και κάνει το 2-1

17:11

82': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:11

81': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Ποζατζίδης εκτελεί και ο Κόνραντ πίανει την κεφαλιά, η μπάλα ψηλά άουτ.

17:10

80': Ο Κουάτενγκ μπαίνει ωραία μέσα στην περιοχή μέσα στην περιοχή και κάνει το σουτ, αποκρούει ο Μπίντσης σε κόρνερ.

17:08

78' Σέντρα απ' τον Κουάτενγκ και ο Μανουσάκης κάνει το κοντινό πλασέ χωρίς δύναμη με την μπάλα να φεύγει άουτ.

17:06

76': Εκτελείται ένα κόρνερ από τα δεξιά από τον Κοντοχρήστο και ο Κωστούλας πιάνει ανενόχλητος την κεφαλιά μέσα στην περιοχή αλλά περνάει άουτ.

17:06

76: Μακρινό σουτ του Τσιαντούλα, η μπάλα κοντράρει και περνάει κόρνερ.

17:04

74': O Κόνραντ περνάει τον Μπίνση και σκοράρει, αλλά υποδεικνύεται οφσάιντ.

17:03

73': Κίτρινη στον Δημητρούλα.

17:02

72': O Mανουσάκης εκτελεί δυνατά και η μπάλα χτυπά στο αριστερό κάθετο δοκάρι και στη συνέχεια περνάει άουτ.

17:02

72':Πέναλτι για τον Εργοτέλη.Ο Ποζατζίδης ανατράπηκε μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής Τσακαλίδης έδειξε την άσπρη βούλα.

17:01

71': O Κόνραντ σουτάρει μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Μπίντσης.

16:59

Διακοπή στο ματς, έχουμε cooling-break.

16:59

69': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Κοντοχρήστος αντί του Μανωλάκη.

16:56

66': Διπλή αλλαγή για τον Εργοτέλη. Οι Ντουμάνης και Κουάτενγκ αντί των Κατσούρι και Κοκκίνη.

16:55

65': O Γεωργίου κάνει το γύρισμα από τα δεξιά αλλά το σουτ Νάτση, περνάει ψηλά άουτ.

16:53

63': Ο Κοκκίνης βγαίνει απέναντι απ' τον Μπίντζη και πλασάρει, αλλά ο γκολκίπερ του Διαγόρα μπλοκάρει.

16:52

62': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Άπι αντί του Τσέλιου.

16:49

60': O Kατσούρι κάνει το γύρισμα από τα δεξιά και η μπάλα φτάνει στο δεύτερο δοκάρι εκεί που ο Μπουρσέλης πλασάρει ωστόσο ο τερματοφύλακας του Διαγόρα αποκρούει τη μπάλα.

16:49

59': Κίτρινη στον Τσιαντούλα.

16:47

58': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Οι Αθανασίου και Τσιαντούλας αντί του Μασούρα και Λινάρδου.

16:47

57': Kόρνερ για τον Διαγόρα. Ο Λινάρδος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:44

54' Ο Κόνραντ βγαίνει απέναντι απ' τον Μπίντζη εκμεταλλευόμενος την μπαλιά του Κατσούρι, αλλά ο επιθετικός του Εργοτέλη ωστόσο να μην προλαβαίνει να πλασάρει.