1
19:11

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:10

Αστέρας Τρίπολης και Άρης αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 1-1.Τους 58 βαθμούς φτάνει ο Άρης, ο οποίος ισοβαθμεί με τον συμπολίτη ΠΑΟΚ.

19:08

Τέλος αγώνα.

19:08

Tελικά δεν δίνεται τίποτα και έχουμε λήξη.

19:07

H φάση ελέγχεται από το VAR.

19:07

90+4': Διαμαρτυρίες για πέναλτι πάνω στον Μπερτόγλιο.Ο Αργεντινός έπεσε στην περιοχή, ζητώντας πέναλτι σε επαφή με τον Πασαλίδη αλλά ο διαιτητής έδειξε παίζετε.

19:06

90+3': Κίτρινη στον Πασαλίδη.

19:05

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:04

90+1': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Μαντσίνι εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:03

90': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κρεσπί αντί του Τιλίκα.

19:02

89': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπερτόγλιο αντί του Γκάμα.

19:01

87': Φοβερή διπλή επέμβαση του Κουέστα, πάνω στην γραμμή διώχνει την εξ΄επαφής την προβολή του Μπαράλες.

18:59

85': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόμεζ εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:58

85': Ο Τιλίκα κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Αλί Μπαμπά πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει εύκολα ο Κουέστα.

18:57

84: Κόρνερ για τον Άρη. Ο Γκάμα εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:55

Τελικά καταλογίζεται ως αυτογκόλ του Ρόουζ.

18:54

Ο Κώτσιρας κάνει την παράλληλη σέντρα από τα δεξιά και ο Μπαράλες με προβολή υπο πίεση του Ρόουζ, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, για το 1-1.

18:54

81': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ!

18:53

80': Ευκαιρία μεγάλη για το 0-2, το χάνει ο Μάνος που σουτάρει άουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής

18:47

Ωραία πάσα του Γκάμα στον Μαντσίνι και ο Αργεντινός με σουτ μέσα από την περιοχή νικάει τον Τσιφτσή για το 0-1.

18:47

74': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ!

18:44

71': Οφσάιντ ο Τιλίκα.

18:42

68': Ο Ματίγια εκτελεί το κόρνερ. ο Ρόουζ πίανει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και μπλοκάρει εύκολα ο Τσιφτσής.

18:41

68': Ο Γκάμα μπαίνει μέσα στην περιοχή από τα δεξιά και σουτάρει, αποκρούει σε κόρνερ ο Τσιφτσής.

18:38

64': Kίτρινη στον Δεληζήση.

18:36

63': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Σίλβα και Τζέγκο αντί των Γκαρσία και Ματίγια.

18:36

62': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Τιλίκα εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:33

60': Τριπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Οι Ιγκλέσιας, Αλί Μπαμπά, Γκόμεθ αντί των Μουνάφο, Σίτο και Ριέρα.

18:32

59': Kίτρινη στον Σούντγκρεν πάνω σε μαρκάρισμα στον Ριέρα.

18:30

57': O Ριέρα βρίσκεται απέναντι από τον Κουέστα, αλλά πλασάρει πάνω στον γκολκίπερ του Άρη.

18:27

54': Σουτ του Γκαρσία, μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.