0
21:28

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

21:26

Ατρόμητος και Λαμία αναδεικνύονται ισόπαλες με σκορ 0-0 και φτάνουν τους 31 και 32 βαθμούς αντίστοιχα και απομακρύνονται από την τελευταία δυάδα.

21:25

Τέλος αγώνα.

21:22

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:19

88': Ο Πίτι κάνει το σουτ στην κίνηση έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει πάνω από το δοκάρι.

21:16

Συνέχεια στο ματς, είναι εντάξει ο φορ του Ατρομήτου.

21:15

Διακοπή στο ματς, ο Μανούσος βρίσκεται στο έδαφος.

21:13

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Χριστοδουλόπουλος αντί του Γιακουμάκη.

21:08

77': Ο Ντέλετιτς κάνει το σουτ έξω από την περιοχή από τα δεξιά, η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι.

21:03

72': Διπλή αλλαγή για την Λαμία. Οι Βλάχος και Πίτι αντί των Ρόμανιτς και Προβυδάκη.

21:01

Διακοπή στο ματς, ο Ρόμανιτς είναι στο έδαφος, δείχνει ότι μπορεί να συνεχίσει.

20:58

67': Ο Μαρτίνεθ κάνει το μακρινό σουτ στην κίνηση, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:52

61': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Βασιλακάκης αντί του Βύντρα.

20:48

Η Λαμία έχει πάρει την κατοχή της μπάλας εκμεταλλευόμενη το αριθμητικό πλεονέκτημα, αλλά δεν έχει καταφέρει να δημιουργήσει κάτι αξιόλογο στην απέναντι εστία.

20:47

56': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Νάτσος αντί του Νταβιώτη.

20:42

51': Κίτρινη στον Νταβιώτη για μαρκάρισμα πάνω στον Προβυδάκη.

20:37

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

20:20

Ατρόμητος και Λαμία πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλες στο 0-0, με τους Περιστεριώτες να παίζουν με παίκτη λιγότερο.

20:19

Τέλος ημιχρόνου.

20:18

45+3': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:18

45+3': Ο Γιακουμάκης μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Επασί.

20:16

45+1': Κίτρινη στον Προβυδάκη.

20:15

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:09

39': Οφσάιντ, ακυρώνεται το γκολ, ο Ρόμανιτς επηρεάζει το οπτικό πεδίο του Θεοδωράκη.

20:08

Υπάρχει έλεγχος από το VAR, για οφσάιντ.

20:07

Ο Ντέλετιτς εκτελεί το φάουλ, η μπάλα χτυπάει στο τείχος και παίρνει το ριμπάουντ και με σουτ στέλνει τη μπάλα στην αριστερή γωνία για το 0-1.

20:06

36': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ!

20:05

35': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Θεοδωράκης αντί του Ραμπέγιο.

20:04

Αριθμητικό πλεονέκτημα πλέον η Λαμία.

20:03

33': Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Γιαννιώτη, καθώς μπλόκαρε την μπάλα εκτός περιοχής και έχουμε φάουλ για την Λαμία.

20:02

Έχουμε VAR για το μπλοκάρισμα του Γιαννιωτη στα όρια της περιοχής,σε μία προηγούμενη φάση.

19:56

26': Αλλαγή για την Λαμία. Ο Παλαβαντισβίλι αντί του Μπεχαράνο.

19:54

24': Διακοπή στο ματς. Ο Μπεχαράνο βρίσκεται το έδαφος και δείχνει ότι δεν μπορεί να συνεχίσει.

19:54

23': O Ούμπιντες κάνει το μακρινό σουτ, η μπάλα περνάει άουτ.