4
17:21

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:20

Εκπληκτική εμφάνιση καθόλη την διάρκεια του παιχνιδιού από τους Βοιωτούς, που διέλυσαν τους Δραμινούς με τέσσερα γκολ.

17:20

Τέλος αγώνα. Δόξα Δράμας - Λεβαδειακός 0-4

17:19

90+4': Ο Ενομό κάνει το γύρισμα από τα αριστερά, ο Φιγκειρέδο κάνει το γυριστό σουτ, άουτ.

17:18

90+3': Οφσάιντ ο Ενομό.

17:17

90+2': Σουτ του Κουτσιανικούλη έξω από την περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ.

17:16

90+1': Ο Κονέ κάνει την σέντρα από αριστερά και ο Φιγκειρέδο πλασάρει από το ύψος της μικρής περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Θεοδοσιάδης.

17:15

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:14

89': Ο Ενομό συνεργάζεται ωραία με τον Μεχία και μπαίνει στην περιοχή από πλάγια θέση και πλασάρει, αλλά ο Θεοδοσιάδης του λέει «όχι».

17:10

85': Ο Φυτόπουλος κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Μένκα.

17:09

84': Μακρινό σουτ του Φυτόπουλου, η μπάλα άουτ.

17:03

78': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Οι Ενομό και Τσάπρας αντί των Κωστή και

17:03

77': Ο Φιγκειρέδο κάνει το σουτ έξω από την περιοχή και η μπάλα περνάει άουτ.

16:58

73': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Παπαϊωάννου αντί του Κουκόλη.

16:57

72': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακόλ. Ο Φιγκειρέδο και Μυτίδης αντί των Πολέττο και Μαρίνο.

16:54

Ο Πολέττο κάνει το σουτ έξω από την περιοχή και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-4.

16:54

68': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ.

16:51

66': Δοκάρι για την Δόξα. Ο Σαμπανίδης κάνει το γύρισμα από τα δεξιά και ο Μαυριάς από το ύψος της περιοχής κάνει το σουτ, η μπάλα σταματάει στο αριστερό κάθετο δοκάρι.

16:50

65': Οφσάιντ ο Μαρίνος.

16:48

63': Tριπλή αλλαγή για την Δόξα. Οι Θεοσιάδης, Μαυρίας και Σαμπανίδης αντί των Στεφανάκο, Πινδώνη και Κόντου.

16:47

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Στεφανάκος. Θα έχουμε αναγκαστική αλλαγή για την Δόξα.

16:46

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κονέ αντί του Νίκα.

16:46

60': Διακοπή στο ματς. Στο έδαφος ο Στεφανάκος, λόγω ενοχλήσεων στο πόδι.

16:43

Ο Μεχία κάνει την μπαλιά στον Κωστή και ο Κύπριος περνάει τον Μπολάκη μέσα στην περιοχή και πλασάρει ιδανικά για το 0-3

16:43

58': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:42

57': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Κόντος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:41

56': Ο Νασιμέντο κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

16:38

Συνεχίζει κανονικά ο αρχηγός των Βοιωτών.

16:37

51': Διακοπή στο ματς. Ο Καραχάλιος βρίσκεται στο έδαφος και δέχεται τις πρώτες βοήθειες.

16:33

49': Ο Πολέττο μπαίνει ωραία στην περιοχή από τα αριστερά και κάνει το σουτ, η μπάλα άουτ.

16:33

48': Ο Πολέττο κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα πολύ ψηλά άουτ.

16:32

46': Κόρνερ για την Δόξα. Ο Κόντος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:31

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

16:30

46': Αλλαγή για την Δόξα. Ο Μπελεβώνης αντί του Πετρίδη.