1
17:27

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

17:26

Τα Χανιά κατάφεραν να πάρουν τον βαθμό της ισοπαλίας με τη μοναδική τους ευκαιρία στο δεύτερο ημίχρονο.

17:25

Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Κάρλος μετά το σφύριγμα της λήξης.

17:24

90'+5: Τέλος στην αναμέτρηση. Ιωνικός - Χανιά 1-1.

17:23

90'+3: Βλέπει κίτρινη κάρτα ο Κάρλος.

17:20

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων στο γήπεδο της Νεάπολης.

17:19

89': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Τριανταφυλλάκος για τον έξαλλο πανηγυρισμό του με τους λιγοστούς φίλους των Χανίων.

17:18

Ο Βασιλόγιαννης τη σέντρα από τα δεξιά, ο Τριανταφυλλάκος πιάνει ψιλοκρεμαστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

17:18

88': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

17:16

87': Ο Τριανταφυλλάκος εκτελεί απευθείας ένα μακρινό φάουλ, πολύ ψηλά η μπάλα, απελπιστικά άουτ.

17:14

85': Ο Ιωνικός κρατάει το προβάδισμά του, δίχως να έχει απειληθεί ουσιαστικά στο δεύτερο ημίχρονο.

17:12

83': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Τριανταφυλλάκος για φάουλ πάνω στον Γκοτσούλια.

17:08

79': Δύο αλλαγές για τον Ιωνικό. Μουτσάκης και Μάναλης στις θέσεις των Κάστρο και Ματσούκα.

17:08

78': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης παίρνει τη θέση του Πλέγα.

17:07

77': Δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Δημήτρη Σπάνο, ο οποίος αποβάλλεται και θα κάτσει στην κερκίδα.

17:06

77': Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν για δυνατό φάουλ πάνω στον Κάσσο.

17:02

72': Κακή η εκτέλεση του Βασιλόγιαννη αυτή τη φορά, με την μπάλα να απομακρύνεται.

17:01

71': Κόρνερ για τα Χανιά από τα αριστερά με τον Βασιλόγιαννη, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Μούμιν.

16:58

68': Διπλή αλλαγή για τα Χανιά. Σουντουρά και Τριανταφυλλάκος στις θέσεις των Γκίνο και Ουνγιαλίδη.

16:57

68': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Κάσσος για φάουλ πάνω στον Ομάρ.

16:56

66': Θέλει να αιφνιδιάσει τον Κουτζαβασίλη από μακριά ο Κάστρο, δεν έχει τύχη το σουτ του Αργεντινού επιθετικού.

16:54

64': Προσπαθούν να δημιουργήσουν τα Χανιά, αμύνεται καλά ο Ιωνικός.

16:47

57': Ο Βασιλόγιαννης γεμίζει με ένα μακρινό φάουλ, προσπαθεί να γυρίσει προς την περιοχή ο Πλέγας, η μπάλα ωστόσο φεύγει άουτ.

16:45

56': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Μέσα ο Γκοτσούλιας, έξω ο Νιάσε.

16:44

55': Σέντρα του Παπαγεωργίου από τα δεξιά, Βλαχομήτρος την κεφαλιά, στα χεριά του Κουτζαβασίλη η μπάλα.

16:41

52': Επικίνδυνο γύρισμα του Ματσούκα από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης προ του Κάστρο.

16:38

Παπαγεωργίου τη σέντρα από τα δεξιά προς το δεύτερο δοκάρι, ο Βλαχομήτρος γυρίζει με προβολή την μπάλα στη μικρή περιοχή και ο Κάστρο σκοράρει σε κενή εστία για το 1-0.

16:37

48': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

16:33

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο...