0
21:23

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:23

Δίκαιη νίκη για τον ΠΑΟΚ, ήταν πιο αποτελεσματικός στο β' ημίχρονο, διάστημα που ο Ολυμπιακός μέχρι το 2-0 δεν ήταν μέσα στο ματς. Στην 3η θέση ξανά οι Θεσσαλονικείς.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός 2-0.

21:21

90'+2: Ο Τζόλης βγαίνει σε θέση τετ α τετ από θέση μέσα δεξιά, κακό πλασέ, ούτε τελική εν τελεί, προλαβαίνει ο Ανδρούτσος...

21:19

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις στην Τούμπα, που μόλις άρχισαν...

21:19

90': Ο Βαλμπουενά στο κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά, στον Μπουχαλάκη, μονοκόμματο Φορτούνη απέξω, πολλά μέτρα άστοχο.

21:18

89': Σέντρα Χολέμπας από τα αριστερά, Κάιπερς σηκώνεται για την κεφαλιά, ο Πασχαλάκης δεν μπλοκάρει την μπάλα σε πρώτο χρόνο, χάνει την μπάλα, ο Κρέσπο εν τελεί διώχνει.

21:17

88': Σουτ Εμβιλά από τα αριστερά του ημικύκλιου, άουτ.

21:14

86': Σουτ Μπουχαλάκη απέξω, η μπάλα κοντρλάρει, χάνει τη δύναμη του το σουτ, εύκολα ο Πασχαλάκης.

21:13

85': Οφσάιντ ο Κρμεντσίκ. Δεν φάνηκε να υπάρχει...

21:11

83': Άλλες δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Βαρέλα αντί Βιεϊρίνια και Τσιγγάρας αντί Σβάμπ. Οπισθοχωρεί την ομάδα ο Πάμπλο Γκαρσία για να διαφυλάξει τη νίκη.

21:09

81': Μακρινό σουτ Τζόλη, εύκολα ο Σα.

21:07

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Κάιπερς στη θέση του Μασούρα.

21:06

Εκτελεί από τη δεξιά γωνία ο Μασούρας, η μπάλα απομακρύνεται...

21:06

78': Ο Βαλμπουενά σε Μασούρα από τα δεξιά μπαίνει στην περιοχή και πλάγια, βγαίνει ο Πασχαλάκης κερδίζει αρχικά την κόντρα, η μπάλα επιστρέφει στον Μασούρα, επιχειρεί εκ νέου το σουτ, κόντρα και κόρνερ.

21:04

76': Σουτ Κάμαρα μέσα από το ημικύκλιο, απελπιστικά ψηλά άουτ.

20:59

72': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά αντί του Ρέαμπτσιουκ.

20:59

71': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζόλης αντί του Α. Ζίβκοβιτς και ο Κρμεντσίκ στη θέση Σβίντερσκι.

20:58

Μικρή διακοπή, έχει χτυπήσει ο Α. Ζίβκοβιτς.

20:57

69': Κίτρινη στον Ρέαμπτσιουκ.

20:54

66': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ουάρντα στη θέση του Ελ Καντουρί.

20:52

Ώραία κάθετη Ελ Καντουρί σε Α. Ζίβκοβιτς, στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού, πάει στα αριστερά, βγαίνει ο Σα, τον περνά, πλασέ διαγώνιο σε κενή εστία από τα πλάγια και... μέσα, 2-0.

20:51

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:50

62': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ... Ο Α. Ζίβκοβιτς από τα δεξιά, κεφαλιά Κρέσπο, εύκολα μαζεύει ο Σα.

20:48

60': Κάμαρα και Φορτούνης στις θέσεις Παπαδόπουλου και Μπρούμα.

20:47

59': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Από τα δεξιά αυτή τη φορέα ο Μασούρας στην εκτέλεση... Και αυτό ανεκμετάλλευτο για τους "ερυθρόλευκους".

20:45

57': Ο Μπάμπα, σέντρα-σουτ από το ύψος της περιοχής του Ολυμπιακού και αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Σα.

20:44

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, ο Μασούρας από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:37

Κούρσα Α. Ζίβκοβιτς που βγάζει στον Ροντρίγκο, σέντρα από τα δεξιά, διώχνει ο Παπαδόπουλος σε πρώτο χρόνο, η μπάλα φτάνει ξανά στον Α. Ζίβκοβιτς, σουτ από το ύψος του πέναλτι και λίγο δεξιά, στα δίχτυα, 1-0.

20:37

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...