1
16:40

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:38

Η Παναχαΐκή φτάνει τους 29 βαθμούς και θα παλέψει μέχρι την Τετάρτη στην Ξάνθη για να μπει στα πλέι οφ. Από την άλλη, ο Εργοτέλης φτάνει στους 33 βαθμούς και εξασφαλίζει την θέση του στην τελική εξάδα.

16:37

Τέλος αγώνα στην Αγυιά.

16:37

90+4': Κίτρινη στον Μπάτζιο.

16:35

90+3: Αλλαγή για την Παναχαική. Ο Αργυρόπουλος αντί του Ανάκογλου.

16:32

Tέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:31

90': Ατομική ενέργεια του Γιούση από αριστερά, η μπάλα λίγο άουτ.

16:29

87': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:29

86': Κόρνερ για την Παναχαική. Ο Γιούσης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:27

85': Οφσάιντ ο Κουάτενγκ

16:26

84': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Μπουρσέλης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:23

81': Διπλή αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κουάτενγκ στη θέση του Μπουτσάκη και ο Σερβιλάκης περνάει αντί του Ποζατζίδη.

16:22

80': Κόρνερ για την Παναχαική. Ο Τσερούτι εκτελεί, περναέι ανεκμετάλλευτο.

16:20

78': Ο Μπουρσέλης εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά και ο Κόλα πιάνει την κεφαλιά, λίγο άουτ.

16:20

77': Ο Μπουρσέλης εκτελεί απευθείας το φάουλ, η μπάλα κοντράρει και η μπάλα καταλήγει κόρνερ.

16:19

Παραμένει το 1-1.

16:18

75': O Αραβίδης εκτελεί, η μπάλα σταματά στο δεξί κάθετο δοκάρι και στην επαναφορά ο Γιούσης κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

16:16

Ο Γιούσης τσιμπάει την μπάλα μέσα στην περιοχή και ο Ποζατζίδης ανατρέπει τον παίκτη της Παναχαικης.

16:16

74': Πέναλτι για την Παναχαική.

16:15

73': Νέο κόρνερ για την Παναχαική. Ο Τσερούτι εκτελεί και πάλι, η μπάλα απομακρύνεται.

16:15

72': Κόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Τσερούτι εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:11

69': Κίτρινη στον Κουσκουνά.

16:10

68': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μπουρσέλης αντί του Κωστανάσιου.

16:10

67': Διπλή αλλαγή για την Παναχαΐκή. Οι Γιούσης και Τσερούτι αντί των Μπάτροβιτς και Μασούρα
.

16:06

64': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κόλα στη θέση του Κατσούρι.

16:05

63': Oφσάιντ ο Σταμόπουλος.

16:04

61': Κίτρινη σε Μασούρα και Κωστανάσιο για αψιμαχία.

16:03

60': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Ποζατζίδης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:01

57': Οφσάιντ ο Μανουσάκης.

15:57

55': O Κωστανάσιος πιάνει την κεφαλιά, από σέντρα του Κατσούρι, αλλά μπλοκάρει εύκολα ο Κολοβούρης.

15:53

51': O Αραβίδης πιάνει την κεφαλιά μεσά από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Κατσούρι, ο διαιτητής Κοτσάνης είπε παίζεται.

15:52

50': Οφσάιντ ο Τσέλιος.

15:51

49': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Ποζατζίδης εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:48

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:31

Παναχαΐκή και Εργοτέλης πηγαίνουν στα αποδυτήρια ισόπαλες στο 1-1.

15:31

Τέλος ημιχρόνου.

15:28

43': Ο Μασούρας κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Κουσκουνάς πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, διώχνει ο Μαζουλουξής αποσοβώντας το γκολ.

15:24

39': Οφσάιντ ο Κόνραντ.

15:19

33': Ο Μασούρας κάνει το σουτ με πολλά φάλτσα έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

15:16

Ο Κατσούρι κάνει μία εξαιρετική σέντρα από τα δεξιά, ο Κόνραντ πίανει υπέροχα την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά στο ύψος του πέναλτι και νικάει τον ανήμπορο να αντιδράσει Κολοβούρη για το 1-1.

15:16

31': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΈΛΗ!

15:13

28': Κίτρινη στον Μουστακόπουλο.

15:12

27': Ο Ποζατζίδης βγάζει μία σέντρα πάρε βάλε από τα αριστερά, αλλά ο Κωστανάσιος από πολύ πλεονεκτική θέση στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

15:09

24': Ο Αραβίδης κάνει την σέντρα από τα αριστερά, ο Μασούρας πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και η μπάλα χτυπάει εξ επαφής πάνω στο χέρι του Ποζατζίδη και οι Πατρινοί ζήτησαν πέναλτι, αλλά ο διαιτητής έδωσε κόρνερ.

15:04

19′: Επικίνδυνο σουτ του Μπάτροβιτς από τα όρια της περιοχής, η μπάλα κoντράρει στα σώματα.

15:01

16': Ο Μασούρας δίνει στον Πάνο μέσα στην περιοχή και εκείνος κάνει το γύρισμα από τα δεξιά, ο Μπάτζιος βάζει το πόδι με την μπάλα να πηγαίνει στο δοκάρι και στη συνέχεια σε κόρνερ.

14:58

Ο Μασούρας εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Αραβίδης στο πρώτο δοκάρι με προβολή από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

14:58

13': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΉ!

14:57

12': Kόρνερ για την Παναχαική. Ο Μασούρας εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

14:56

11': Ο Μπάτροβιτς εκτελεί το μακρινό φάουλ απευθείας, η μπάλα κοντράρει και ο Κατσιμήτρος αποκρούει με το ένα χέρι σε κόρνερ.

14:55

10': Κίτρινη στον Ποζατζίδη.