2
16:40

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:37

Ο Ιωνικός κερδίζει με 2-1 τον Λεβαδειακό εκτός έδρας χάρη στους Ματσούκα και Μάναλη που γύρισαν το ματς και έτσι διατηρείται μόνος πρώτος και σε απόσταση οκτών βαθμών από τον δεύτερο Λεβαδειακό. Οι Βοιωτοί είναι ισόβαθμοι στην 2η θέση με 38 βαθμούς με την Ξάνθη.

16:37

Τέλος αγώνα στην Λιβαδειά.

16:35

90+4': Κίτρινη στον Μύγα.

16:33

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:32

90': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Οι Πογοσιάν και Κουϊρουκίδης αντί των Ρόλε και Πλατέλλα.

16:28

86': Oφσάιντ ο Μάναλης.

16:24

82': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Οι Ενομό και Μυτίδης αντί των Πολέτο και Μπιανκόνι.

16:23

Ο Ματσούκας κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Μάναλης από το ύψος του πέναλτι πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα διχτυά για το 1-2.

16:23

81': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ

16:21

80': Κίτρινη στον Πλατέλλα για μαρκάρισμα πάνω στον Παναγιώτου.

16:20

79': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Κωστή εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:17

76': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Μάναλης αντί του Κάστρο.

16:12

71: Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Κωστή εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται και πάλι.

16:11

69': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Κωστή εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:10

69': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Κωστή του Κονέ.

16:07

66': Κόρνερ για τον Ιωνικό. Ο Ρόλε εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:05

63': Ο Κάστρο γίνεται αποδέκτης της μπάλας μέσα από την περιοχή μετά από κόντρες και πλασάρει, αλλά ο Μένκα αποκρούει.

16:03

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Νίκας αντί του Μαρίνου.

16:01

59': Κίτρινη στον Ματσούκα.

16:01

Ο Ματσούκας δέχεται ωραία πάσα του Ρόλε και με την πρώτη του επαφή με την μπάλα στο ματς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με ένα ωραίο πλασέ για το 1-1.

16:01

58': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ

15:57

56': Διπλή αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Νιάσε και Ματσούκας αντί των Γκοτσούλια και Φαζό.

15:57

55': Κόρνερ για τον Ιωνικό. Ο Πλατέλλας εκτελεί, ο Καραχάλιος διωχνει σε νέο κόρνερ.

15:56

55': Ο Γκοτσούλιας κάνει το μακρινό σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγρει κόρνερ,

15:54

53': Ο Νίλι κάνει ωραία ατομική προσπάθεια και μπαίνει στην περιοχη και κάνει την παράλληλη πάσα από τα δεξιά, αλλά το πλασέ του Μπιανκόνι από καλή θέση αποκρούει ο Γκίνης.

15:53

52': Ο Μαρίνος κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής και δεξιά, η μπάλα σταματάει σε σώματα αμυντικών.