1
21:23

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

21:22

Το παιχνίδι κρίθηκε στο πρώτο μέρος, το οποίο είχε καλό ρυθμό. Η ένταση έπεσε στο δεύτερο μέρος, με αποτέλεσμα να μείνει το ματς ισόπαλο μέχρι το τέλος.

21:21

Βόλος και ΠΑΣ Γιάννινα αναδεικνύονται ισόπαλοι στο 1-1.

21:19

Τέλος αγώνα. Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

21:18

90+2': O Mπαρτόλο κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

21:16

90': Οφσάιντ ο Σάλιακας.

21:16

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:13

88': Aλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Δούμτσης αντί του Παμλίδη.

21:13

87': ΠΑΣ πετυχαίνει γκολ με τον Σάλιακα εξ επαφής, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ, μετά από υπόδειξη του VAR.

21:11

86': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κιάκος αντί του Μπαριέντος.

21:11

85': Ο Σάλιακας εκτελεί απευθείας το φάουλ, η μπάλα άουτ.

21:09

83': Ο Πήλιος τροφοδοτεί τον Γροσδάνη και εκείνος κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα άουτ.

21:07

81': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπάλλας αντί του Κρητικού.

21:06

81': Κίτρινη στον Οικονομόπουλος.

21:05

79': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαριέντος εκτελεί, η κόντρα στην περιοχή, η μπάλα απομακρύνεται.

21:04

78': Κίτρινη στον Παντελάκη.

21:01

76': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Σάλιακας εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:59

Ο ρυθμός παραμένει σε χαμηλά επίπεδα στο δεύτερο μέρος.

20:53

67': Τριπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ. Οι Λώλης, Ντομίνγκεθ και Γροσδάνης αντί των Κάστρο, Καρτάλη και Μπρένερ.

20:52

66': O Λιάσος κάνει την σέντρα, ο Εραμούσπε πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

20:46

61': Κίτρινη στον Μπαριέντος.

20:45

60': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπαρτόλο αντί του Ρενάτο.

20:44

59': Ο Ντεντάκης κάνει το σουτ έξω από την περιοχή και δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

20:41

56': Κίτρινη στον Πήλιο.

20:40

Ο ΠΑΣ Γιάννινα έχει μπει πιο δυνατά στο δεύτερο μέρος, αλλά δεν έχει καταφέρει να απειλήσει με αξιώσεις.

20:37

51': Οφσάιντ ο Περέα.

20:36

50': Ο Μπρένερ κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Παμλίδης κάνει το ψαλιδάκι από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

20:35

49': Ο Σάλιακας κάνει το μακρινό σουτ, η μπάλα ψηλά άουτ.

20:31

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

20:31

46': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Σάλιακας αντί του Πανουργιά.

20:16

Ένα πολύ ωραίο πρώτο μέρος, με πολλές ευκαιρίες. Ο Βόλος εκτός από το γκολ ήταν αυτός που κυριάρχησε, έχοντας δύο δοκάρια, αλλά ο ΠΑΣ κόντρα στην ροη του ματς ισοφάρισε.

20:15

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

20:11

41': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης εκτελεί, μετά από κόντρες μέσα από την περιοχή και ο Μπρένερ πιάνει την κεφαλιά από κοντά μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

20:09

39': Kόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαριέντος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:08

38': Κίτρινη στον Πανουργιάς.

20:07

37': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαριέντος εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

20:06

36': Mακρινό σουτ του Περέα, ο Χουτεσιώτης διώχνει σε κόρνερ.

20:05

35': Ο Οικονομόπουλος κάνει την σέντρα και ο Μπρένερ κάνει το γυριστό σουτ από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.