-
1
19:09

19:08

Ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα από το γκολ του Σβιντέρσκι, ο μαχητικός Αστέρας πήρε το Χ. Με 51 βαθμούς στην 3η θέση οι «ασπρόμαυροι» υπερτερούν της ΑΕΚ στην ισοβαθμία, στους 44 πόντους και σταθερά στην 6η θέση οι Αρκάδες.

19:08

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:07

90'+4: Γέμισμα του Μουργκ από δεξιά, άστοχη κεφαλιά του Κρέσπο.

19:05

90'+2: Ο Βιεϊρίνια εκτελεί φάουλ από αριστερά, κεφαλιά του Σβιντέρσκι και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

19:03

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

90': Ο Μουργκ εκτελεί, σουτ του Αουγκούστο, κοντράρει η μπάλα και απομακρύνεται από τα καρέ του Αστέρα.

19:02

89': Κόρνερ κερδίζει ο Μπάμπα για τον ΠΑΟΚ

18:56

83': Μουργκ αντί Ουάρντα, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:56

83': Κίτρινη στον Ουάρντα για φάουλ στον Βαλιέντε.

18:51

79': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης, Μπελόκ αντί Μουνάφο, Κρέσπι αντί Τιλίκα.

18:50

77': Κίτρινη στον Κρέσπο για φάουλ στον Μπαράλες.

18:49

76': Κρμέντσικ αντί Σβαμπ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:44

71': Ο Αουγκούστο σουτάρει, στον Μουνάφο σταματά η μπάλα, ζητούν πέναλτι οι του ΠΑΟΚ για χέρι, δεν υπάρχει τίποτα λέει ο Καραντώνης.

18:43

70': Σουτ του Άλβαρες από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

18:40

67': Σίτο αντί Ιγκλέσιας, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:38

Ο Μπαράλες με κεφαλιά μετά από πλάγιο τροφοδοτεί τον Μουνάφο, που πάει να σουτάρει, ο Ουάρντα βάζει την κόντρα και από τα πόδια του Μουνάφο τελικά η μπάλα στα δίχτυα για το 1-1. Γκολ με αρκετή δόση τύχης για τους Αρκάδες.

18:38

65': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:34

61': Ο Βιεϊρίνια εκτελεί το φάουλ, παίρνει ύψος η μπάλα, άουτ.

18:32

60': Κίτρινη βλέπει για προηγούμενη φάση και ο Ντάγκλας Αουγκούστο.

18:32

60': Κίτρινη στον Μουνάφο για φάουλ στον Σβιντέρσκι, φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον ΠΑΟΚ.

18:30

58': Ελ Καντουρί αντί Τζόλη στην πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ.

18:29

Ο Ντάγκλας Αουγκούστο πασάρει στον Σβιντέρσκι, που γυρίζει το σώμα του και σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, στο οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα η μπάλα, 0-1.

18:29

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:24

51': Κίτρινη στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς, τραβά από τη φανέλα τον Σίτο.

18:22

50': Σουτ στην κίνηση από τον Ριέρα, στα αριστερά της περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.