Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:44

Οι Πατρινοί με αυτή την νίκη ανέβηκαν στην 6η θέση.

16:42

Η Παναχαΐκή παίρνει μία τεράστια νίκη στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού με λυτρωτή τον Αραβίδη.

16:40

Τέλος παιχνιδιού. Παναχαΐκή - Χανιά 3-2

16:39

Βαθιά μπαλιά του Μουστακόπουλου, στοπάρει ο Τεσρούτι μέσα στη περιοχή και στρώνει στον Αραβίδη και εκείνος με κοντινό πλασέ κάνει το 3-2, στην τελευταία φάση του παιχνιδιού.

16:39

90+6': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ!

16:37

90+4': Προβολή του Αραβίδη μετά από γύρισμα του Γιούση, μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης, αλλά τελικά ο βοηθός σηκώνει το σημαιάκι, άρα οφσάιντ.

16:36

Πιέζει πολύ η Παναχαϊκή τα τελευταία λεπτά.

16:34

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:33

90': Κόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Τσερούτι εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:31

88': Διπλή αλλαγή για την Παναχαΐκή. Αργυρόπουλος και Τσερούτι στη θέση των Μπρους και Μασούρα.

16:28

85': Oφσάιντ ο Κουσκουνάς.

16:27

84': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:26

83': Κίτρινη στον Γρομητσάρη.

16:25

83': Αλλαγή για την Παναχαΐκή. Ο Γιούσης αντί του Ανάκογλου.

16:23

80': Κόρνερ για την Παναχαικη. Ο Μασούρας εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:22

Οι Χανιώτες έφεραν στα ίσα το ματς παίζοντας με παίκτη λιγότερο.

16:22

Ο Τριανταφυλλάκος με το που μπήκε στο ματς, με απευθείας εκτέλεση φάουλ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-2.

16:21

78': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ!

16:19

77': Αλλαγή για τα Χανιά, Ο Τριανταφυλλάκος αντί του Πλέγα.

16:18

Με παίκτη λιγότερο τα Χανιά για τα επόμενα λεπτά.

16:17

74': Απευθείας κόκκινη στον Μασένα για κουτουλιά του, πάνω στον Λαρρέα.

16:16

74': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Μπραμπίγια εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

16:15

72': Ο Δημητριάδης κάνει την σέντρα από τα αριστερά και ο Νίκολιτς κάνει το σουτ στην κίνηση και η μπάλα πάει άουτ.

16:14

71': Κίτρινη στον Αργυρόπουλο, που είναι στον πάγκο.

16:13

70': Αποκρούει ο Κολοβούρης την εκτέλεση του Δημητριάδη! Παραμένει το 2-1!

16:11

69': Πέναλτι για τα Χανιά! Ο Πλιάτσικας ρίχνει μέσα στην περιοχή τον Μασένα και ο διαιτητής Τσετσιλάς δείχνει την άσπρη βούλα.

16:06

63': Αλλαγή για την Παναχαΐκή. Ο Μουστακόπουλος αντί του Μπάτροβιτς.

16:06

63': Οφσάιντ ο Κάρλος.

16:05

62': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης εκτελεί με πολλά φάλτσα απομακρύνει εντυπωσιακά ο Κολοβούρης.

16:04

61': Διπλή αλλαγή για τα Χανιά. Έξω οι Διαμαντόπουλος και Κάσσος, μέσα οι Μασένα και Μπραμπίγια

16:03

60': Κόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Μασούρας εκτελεί, ο Αραβίδης κάνει το σουτ στην κίνηση στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα άουτ.

16:02

59': Ο Διαμαντόπουλος σκοράρει με κεφαλιά αλλά ήταν σε θέση οφσάιντ και το γκολ ακυρώθηκε.

16:01

57': O Kάρλος κάνει το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

15:56

54': Kόρνερ για την Παναχαΐκή. Ο Μασούρας εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

15:56

53': Πανέξυπνη εκτέλεση φάουλ του Μπάτροβιτς, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

15:55

52': Οφσάιντ ο Αραβίδης.

15:53

50': Μετά από λάθος του Μπρους, ο Διαμαντόπουλος από πλεονεκτική θέση στέλνει τη μπάλα άουτ.

15:50

47': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Βασιλόγιαννης εκτελεί, χωρίς δύναμη η κεφαλιά του Πλέγα.

15:48

Έναρξη του δευτέρου μέρους.

15:47

46': Διπλή αλλαγή για τα Χανιά. Δημητριάδης και Ουνγιαλίδης αντί των Παναγιωτούδη και Σωτηράκου