1
16:56

Καλό υπόλοιπο Σαββάτου από το a-sports.gr.

16:55

Πρώτη νίκη στα πλέι άουτ για τον Βόλο, που φτάνει τους 38 βαθμούς. Οδυνηρή ήττα για τους Αγρινιώτες, παραμένουν 13οι με 21 πόντους.

16:55

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-1.

16:51

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

89': Από το 70' και μετά ο Παναιτωλικός έχει κυριαρχήσει, μπαίνει πολύ εύκολα στην περιοχή του Βόλου, αλλά γκολ δεν βάζει...

16:48

87': Καλό σουτ του Ντουάρτε εκτός περιοχής και αριστερά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

16:46

86': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Βέργος από δεξιά της περιοχής σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

16:44

84': Τρίτη αλλαγή για τους Βολιώτες, Σάντσες αντί Κρητικού.

16:43

82': Ο Ντουάρτε σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι, αλλά ως μη γενόμενη η φάση, ήταν σε θέση οφσάιντ ο παίκτης του Παναιτωλικού.

16:40

80': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό κερδίζει ο Βέργος, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό από την εκτέλεση του Γιάκολις.

16:40

79': Σουτ του Μανθάτη από δεξιά της περιοχής, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

16:36

76': Σουτ του Ρενάτο από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει ο Κνετ.

16:35

74': Γιάκολις αντί Περέιρα, Ντουάρτε αντί Αριγίμπι, κλείνουν οι αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

16:35

74': Κιάκος αντί Μπαρτόλο, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

16:34

73': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ του Περέιρα από αριστερά της περιοχής, άουτ.

16:33

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό σε δύο χρόνους, ο Αριγίμπι μπαίνει ωραία στην περιοχή από αριστερά και κάνει τη χαμηλή σέντρα, με τον Ντάλσιο να σουτάρει, τον Φεράρι να διώχνει πάνω στη γραμμή και ο Ντάλσιο κάνει νέο σουτ, για να αποκρούσει ο Κλέιμαν.

16:31

71': Σουτ του Καρέλη εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:30

69': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αριγίμπι από αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Κλέιμαν.

16:28

67': Σημαντική ευκαιρία για τους Βολιώτες, πάσα του Νίνη στον Φεράρι που σεντράρει από αριστερά, κοντινή προβολή του Ρενάτο και σπουδαία απόκρουση του Κνετ.

16:26

66': Σουτ του Ρενάτο από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Κνετ.

16:26

65': Σουτ του Καρέλη, κόντρα στον Μήτογλου και κόρνερ για τον Παναιτωλικό, που περνά ανεκμετάλλευτο.

16:25

64': Ελέγχει χωρίς πρόβλημα το παιχνίδι ο Βόλος.

16:17

57': Πρώτη αλλαγή για τον Βόλο, Ρενάτο αντί Μπουένο.

16:13

53': Καρέλης αντί Μεντίνα, Μανθάτης αντί Καρασαλίδη, Ντάλσιο αντί Μεντόσα, τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

16:12

51': Ο Ντίας σκοράρει, αλλά ο Τσότσαλιτς στην αρχή της φάσης είναι σε θέση οφσάιντ, σωστά δεν μετρά το γκολ.

16:10

50': Κόρνερ παραχωρεί ο Μήτογλου για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.