-
1
20:01

19:59

Το εκτός έδρας γκολ δίνει προβάδισμα στον Ολυμπιακό για την πρόκριση στον τελικό, αλλά ο ΠΑΣ Γιάννινα κέρδισε τις εντυπώσεις και είναι δεδομένο ότι και στη ρεβάνς στο «Γ. Καραϊσκάκης» θα τα δώσει όλα για να κάνει την έκπληξη και να περάσει εκείνος στον τελικό.

19:59

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:56

90'+3: Λιάσος αντί Καρτάλη, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

19:54

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:50

87': Τρίτη αλλαγή για τους Ηπειρώτες, Μπρένερ αντί Παμλίδη.

19:46

83': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό παραχωρεί ο Παντελάκης, κακή η εκτέλεση του Φορτούνη.

19:45

82': Σουτ του Καρτάλη από θέση μέσα αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

19:44

81': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Κάργας αντί Μιλιντσεάνου, Πανουργιάς αντί Ελευθεριάδη.

19:41

78': Ο Μασούρας πασάρει στον Ελ Αραμπί, που πλασάρει από δεξιά της περιοχής, με το πόδι διώχνει ο Λοντίγκιν.

19:36

Ο Φορτούνης τη σέντρα από δεξιά, υπέροχο ανάποδο ψαλίδι του Χασάν, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Λοντίγκιν, 1-1. Φοβερό γκολ...

19:36

73': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:35

72': Κερδίζει κόρνερ ο Ανδρούτσος για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:34

71': Εκτελεί από αριστερά ο Καρτάλης, κεφαλιά του Παμλίδη, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:33

70': Σουτ του Καρτάλη, κόντρα και κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:32

69': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ολυμπιακός, Εμβιλά αντί Καμαρά κι Ελ Αραμπί αντί Μπρούμα.

19:31

68': Κόρνερ παραχωρεί ο Ανδρούτσος για τον ΠΑΣ, δεν είναι καλή η εκτέλεση του Καρτάλη.

19:28

65': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, γύρισμα του Σάλιακα από δεξιά, κοντινή προβολή του αφύλακτου Μιλιντσεάνου, σωτήρια επέμβαση του Σα.

19:28

65': Μακρινό σουτ του Μασούρα, αποκρούει ο Λοντίγκιν.

19:26

63': Ο Μπρούμα πέφτοντας από κοντινή θέση κάνει ένα σουτ, δεν ανησυχεί ο Λοντίγκιν και μπλοκάρει εύκολα.

19:24

61': Μασούρας αντί Ρέαμπτσιουκ, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:21

58': Σέντρα του Φορτούνη από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Χασάν, άουτ.

19:19

56': Ο Σα νικά τον Μιλιντσεάνου στο τετ α τετ, μεγάλη ευκαιρία χάνει ο ΠΑΣ.

19:16

53': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό παραχωρεί ο Εραμούσπε, περνά χωρίς κάτι σημαντικό από την εκτέλεση του Φορτούνη.

19:12

49': Μακρινό σουτ στην κίνηση από τον Καμαρά, χωρίς τύχη.

19:10

47': Αδύναμο σουτ στην κίνηση από τον Μπρούμα μετά από κακή απομάκρυνση της μπάλας από τον Παντελάκη, μπλοκάρει εύκολα ο Λοντίγκιν.

19:08

46': Ανδρούτσος αντί Λαλά και Χολέμπας αντί Παπασταθόπουλου, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Παπασταθόπουλος εντέλει έχει ενοχλήσεις στους προσαγωγούς, οπότε είναι αναγκαστική αυτή η αλλαγή.